banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Maj 2024, 20:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 477 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2009, 21:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
The Expendables (2010)

Slika

Nakon desetljeća čekanja na pomolu je konačno ostvarenje sna tisuća fanova akcijskih zvijezda 80-ih, onih koji su odrastali na filmovima Stallonea, Schwarzeneggera, Norrisa, Seagala, Van Dammea, Lundgrena, ali i generacije fanova Stathama i Jeta Lija, koji su na svjetsku pozornicu stupili prije nekoliko godina. Naime, nakon što je ostvario zapažen uspjeh s posljednjim nastavcima Rockyja i Ramba, Sly nas je odlučio počastiti s reunionom akcijskih zvijezda u svom novom filmu pod naslovom The Expendables.

Budući je riječ o filmu koji je već sad izazvao iznimno zanimanje javnosti (među pet najtraženijih naslova na IMDB-u), a koji u kina stiže dogodine, red je posvetiti nekoliko riječi navedenom filmu, u topicu gdje ćemo pokušati pratiti tijek pretprodukcije, produkcije i postporodukcije.

Pa da krenemo redom. Radnja filma, režiju i scenarij kojeg potpisuje Stallone, vrti se oko grupe plaćenika koji kreću na iznimno opasnu misiju svrgavanja južnoameričkog diktatora. Casting je u tijeku, a u glumačkoj postavi trenutno se nalaze:
1. Sylvester Stallone - Barney Ross
2. Dolph Lundgren - Gunnar Jensen
3. Jason Statham - Lee Christmas
4. Jet Li - Kong Kao
5. Mickey Rourke - Emanuel (navodno)
6. Randy Couture - Dan Paine
7. Forest Whitaker - vladin agent

Stallone je među prvima ponudio ulogu i Robertu Knepperu (Prison Break, Transporter 3), na crvenom tepihu Transportera 3. Navodno se radilo o ulozi Richarda, tzv. "gay" Expendablea.

Nedugo potom, u filmu su pristali nastupiti Lundgren i Couture. Dolph će utjeloviti Gunnara, izdajničkog Expendablea, dok će Randy Couture utjeloviti Dana Painea, prvog suradnika glavnom negativcu u filmu.

Ulogu crnog Expendablea, Stallone je ponudio Wesleyu Snipesu, no navedeni ju nije mogao prihvatiti zbog zatvorske kazne koja mu prijeti.

I sad ono što svi s nestrpljenjem iščekuju: Sly je ponudio ulogu Arnieu i još se uvijek čeka Governatorova odluka. Arnie bi tako trebao utjeloviti Curcha, čovjeka koji je unajmio Expendablese. Riječ je o relativno maloj, gotovo cameo ulozi. Ukoliko Arnie ne bude imao vremena, čini se kako će navedneu ulogu preuzeti Kurt Russell (navedeno je skoro pa glasina).

Forrest Whitaker će glumiti CIA-inog agenta Sandsa, koji ima zadatak ući u trag Expandablesima. Rourke će, prema svemu sudeći, utjeloviti Emanuela, beskrupuloznog trgovca oružjem, koji je ujedno i južnoamerička veza Expendablesima.

Sly je navodno u filmu želio vidjeti i Sandru Bullock, s kojom je nastupio u Demolition Manu, no navedene je glasine okončao njen glasnogovornik.

Glavnog negativaca, generala Garzu, trebao bi utjeloviti Ben Kingsley, koji je trenutno u pregovorima oko nastupa u filmu.

U filmu će se pojaviti i francuski obavještajac po imenu B.W. Monroe, e Karen, bivša zaručnica Lee Christmasa (Statham).

Stallone je ponudio ulogu i Van Dammeu, no navedeni je odbio, pravdajući se kako on više ne snima takve filmove?! A snima Univerzalnog vojnika 3? Neki špekuliraju kako je prevagnula Jean-Claudeova taština.

Film će se snimati na lokacijama u Brazilu, a početak snimanja očekuje se u ožujku.

IMDB profil.


Genijalno :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2009, 21:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
mislim da sam se upravo upiškio od sreće :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 08:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
zvuci ludo, mozda ce biti zanimljivo :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Znaci RokiRambo Stalone je Mesija koji ce da spasi od propasti zanr superheroja. Ostao je najjaci uprkos svim Zlatnim malinama i crap filmovima. :D

3. Jason Statham - Lee Christmas??? Kao neki Bond boy

Stallone je ponudio ulogu i Van Dammeu, no navedeni je odbio, pravdajući se kako on više ne snima takve filmove - PIZDO!!!

A jeste li primjetili ko ovdje fali (dva lika) da ovo bude NAJVECI akcioni film ever. Zvijezda viceva i debeli covjek koji se nekad znao tuci

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 11:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
A Chuck Noris? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 11:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
MonaLisa je napisao:
A Chuck Noris? :D

My young apprentice, still much to learn you have! :D (nisam stvarno dugo upotrijebio ovo, morao sam :D )

goci master je napisao:
Zvijezda viceva^

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Nisam to mislila kao odgovor na tvoje pitanje, samo me zanima gdje je Chuck u tom svemu.
:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 11:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
chuck norris nije expendable
a ne moze glumiti nekoga sa druge strane jer bi pobio sve expendables-e jednim pokretom prsta, sto bi skratilo film na duzinu crtica :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ma i to što kažeš.

A Bata Živojinović??? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 13:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
citao sam o tome, ali nigdje stevena seagala.....znaci da ce svi da poginu.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 14:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
znaci nista od istocnjacke filozofije i smrkanja jelenovog penisa u prahu? :S
:lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 14:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Akcija a nije prisutan Bruce Willis ???

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
goci master je napisao:
debeli covjek koji se nekad znao tuci

Frenki je napisao:
citao sam o tome, ali nigdje stevena seagala.....znaci da ce svi da poginu.


a niste razmišljali o tome ko će raditi soundtrack za film? :lol:

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
goci master je napisao:
debeli covjek koji se nekad znao tuci

te vestine se ne zaboravljaju..

..bice zanimljivo..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Nerevar standardno zaduzen za vizualizaciju situacije :lol: , stvarno ce biti zlocin ako se bar na taj nacin ne pojavi u filmu. Pa on ubija 10 ljudi kreditnom karticom u jednom kadru, lomi dvostruko vise kostiju u bilo kojoj jedinici vremena... bar je nekada to radio :cry:

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 20:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31231
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jao suze su mi išle na oči dok sam čitao ovo. Ne mogu da vjerujem da će se moj dječački san ostvariti. Da ću vidjeti sve akcione zvijezde na jednom mjestu. Žao mi je JCVD on bi bio jedan dobar začin, ali koga nema bez njega se može i mora. Pa Seagal i to je šteta.

Ja bih ubacio i The Rock, Nikolas Kejdža i neke iz stare garde, Robert Retford, Džin Hekman, Šon Koneri.

Ubacio bih u film dosta simpatičnih skečeva, da film ima i tu humoričnu stranu, jer ovi glumci to mogu i naravno dosta krvi, metaka , a ako se sjetim još kojeg napisaću.

Ovaj film će gledati generacije.

Podržavam i jedan dobar ženski akcioni film koji bi okupio poznate filmske zvijezde.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 23:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31231
Lokacija: Je Suis Ahmed
Dodao bih još: James Belushi, Jean Reno, Michael Dudikoff.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2009, 23:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
i pananaweeee-pananaweee-panana

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2009, 04:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31231
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ako može Jet Lee , što ne može i Marko Dakaskić. :D

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2009, 23:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Sly se priprema za Expendables

Spoiler:
Slika

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 477 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs