banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 16:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 798 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 07:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Prvu svirku sam imao u KSET-u. Bilo je 5 bendova to veče i nijedan nije znao svirati, a svirka je bila ludilo. Znaci, prepuno(nije se moglo disati a kamoli hodati), pogo, skakanje itd...Kad smo svirali našu stvar(jednu jedninu koju smo imali, a koja se satojala od ravnog keca, 4 akorda i teksta), bila šutka k'o da svira ne znam ko. Tekstovi se prepisivali, a ne printali. Pjesme se skidale, a ne kao ovi danas guitar pro fazoni. I nije bilo picerije nego šank kod mog instuktora matematike Peđe i Džonija tonca...I nije bilo svih ovih rozih martinki, pirsinga, emo frizurica i ostalih šitova koje starci plaćaju. Eto zašto je meni mjesto bilo kult. Ko shvatio shvatio, ko nije nikad i neće.
A ovo sad mi zvuči kao McDonalds. Fast food i Oliver Mandić. Daj bože da griješim.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 15:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
Rude Boy For Life je napisao:
USRAT cete se kad budete vidjeli na sta to lichi...
savrsheno !!! :wink:

...
nasmjeshiti luzer je napisao:
I nije bilo svih ovih rozih martinki, pirsinga, emo frizurica i ostalih šitova koje starci plaćaju. Eto zašto je meni mjesto bilo kult. Ko shvatio shvatio, ko nije nikad i neće.
A ovo sad mi zvuči kao McDonalds. Fast food i Oliver Mandić. Daj bože da griješim.


dakle sve u svemu jos jedno kvazi-urbano tj. poseljacko mjesto, poslije ovakog opisa, nemam zelje da mu pridjem, ni krenuli nisu sa radom a unistili su kult KSET-a...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
budjav_lebac je napisao:
dakle sve u svemu jos jedno kvazi-urbano tj. poseljacko mjesto, poslije ovakog opisa, nemam zelje da mu pridjem, ni krenuli nisu sa radom a unistili su kult KSET-a...


Не могу да вјерујем, какве предрасуде! Клуб тек отворен, једно вече радио и већ сељачко мјесто!

Дакле, ДФК није КСЕТ. Нити је било ко хтио да то буде нови КСЕТ. Нити је концепција ДФК једнака концепцији КСЕТ-а. Да је неко хтио да прави нови КСЕТ, дао би му име "КСЕТ". Или "Нови КСЕТ" (као Нова бањалучка банка) 8) .

Поготово је глупо рећи "уништили су култ КСЕТ-а". Ало, КСЕТ не ради колико, 7 година? Какав култ КСЕТ-а? Култ КСЕТ-а су уништили они који су од њега направили читаоницу. Људи из Демофеста немају везе са тим.

Ко је направио и осмислио ДФК? Људи који су направили и осмислили Демофест. Је ли Демофест "квазиурбан" или "посељачен"? Дајте људима шансу, чему шупље приче од људи који нису ни били у том новом простору?

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
de bogati uhvati se olivera drgojevica uz svjezu pizzu, i pusti nas glupane da imamo svoje misljenje pa makar ono bilo i na predrasudama zasnovano...

prijatno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
ОК. Ако ти кажеш...

Живио и ти мени, глупане!

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
shoole je napisao:
ОК. Ако ти кажеш...

Живио и ти мени, глупане!


ajde zabij se...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
shoole je napisao:
Дакле, ДФК није КСЕТ. Нити је било ко хтио да то буде нови КСЕТ. Нити је концепција ДФК једнака концепцији КСЕТ-а. Да је неко хтио да прави нови КСЕТ, дао би му име "КСЕТ". Или "Нови КСЕТ" (као Нова бањалучка банка) 8) .

Поготово је глупо рећи "уништили су култ КСЕТ-а". Ало, КСЕТ не ради колико, 7 година? Какав култ КСЕТ-а? Култ КСЕТ-а су уништили они који су од њега направили читаоницу. Људи из Демофеста немају везе са тим.

Šule, KSET je bio kultno mjesto i šta god bude otvoreno tamo, ljudi će ga porediti sa Ksetom!
Za 5, za 10 il' 20 godina biće ljudi koji će se prisjetiti KSETa i uporediti ga sa onim što bude u tom prostoru. Pa makar to ponovo bila čitaona :wink:
I to nije slučaj samo za BL. I u drugim gradovima je tako.

Ukratko, KSET je bio kultno mjesto i DFK će se morati dooooobro potruditi da "opravda dobijeni prostor" :wink:

nasmjeshiti luzer je napisao:
Prvu svirku sam imao u KSET-u. Bilo je 5 bendova to veče i nijedan nije znao svirati, a svirka je bila ludilo. Znaci, prepuno(nije se moglo disati a kamoli hodati), pogo, skakanje itd...Kad smo svirali našu stvar(jednu jedninu koju smo imali, a koja se satojala od ravnog keca, 4 akorda i teksta), bila šutka k'o da svira ne znam ko. Tekstovi se prepisivali, a ne printali. Pjesme se skidale, a ne kao ovi danas guitar pro fazoni. I nije bilo picerije nego šank kod mog instuktora matematike Peđe i Džonija tonca...I nije bilo svih ovih rozih martinki, pirsinga, emo frizurica i ostalih šitova koje starci plaćaju. Eto zašto je meni mjesto bilo kult. Ko shvatio shvatio, ko nije nikad i neće.
A ovo sad mi zvuči kao McDonalds. Fast food i Oliver Mandić. Daj bože da griješim.

Heh, mogao bih o KSETu pričati mnogo :D , al' ovo je neka druga priča. Priča zvana Demofest klub (malo mi je ime lokalića poglupo :wink: ipak Demofest radi marketinška agencija... misliJo sam da će ime "klubipicerije" bit' opičenije)...

A tonac Džoni je... jednostavno rečeno... legenda ETF-a i KSET-a!

budjav_lebac je napisao:
dakle sve u svemu jos jedno kvazi-urbano tj. poseljacko mjesto, poslije ovakog opisa, nemam zelje da mu pridjem, ni krenuli nisu sa radom a unistili su kult KSET-a...

Nisam bio tamo i ne želim unaprijed da komentarišem.
kada budem otišao (to neće bit' večeras), napisaću šta mislim o tom mjestu.
Ipak, svako ima pravo na mišljenje i ti si svoje napisao.

le_papillon je napisao:
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
Mogu oni njega zvat' kako 'oće, to je biJo i biti će KSET!!! :D :D :D :D :D

Isto k'o i Mostar, Gavrilović... 8) (neki forumaši znaju kako se sad zovu kafane koje sada tu).



Pa de podučite i nas malo mlađe, šta se samo folirate... :P

Pa i ja sam mlad... bar duhom, a to je najbitinije :P
Uostalom, prema ovoj dječurliji danas svako ko ima iznad 25 je penzić :lol:

Mostar=Kapriolo, Gavrilović=MarČelo :wink:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Nov 2009, 17:16
Postovi: 462
ja sam ocekivao da ce biti klub koji ce furati koncept demofesta, dovoditi neafirmisane bendove, organizovati svikre, prihvatljive cijene pica... kako napisan nasmjesitiluzer ono ispade mcdonalds, pizzae valjaju, pa bolje da su cevape pekli i slaninu, prsut, cvarke, krvavicu i rakiju posluzivali, orginalinje je...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
Šule, KSET je bio kultno mjesto i šta god bude otvoreno tamo, ljudi će ga porediti sa Ksetom!
Za 5, za 10 il' 20 godina biće ljudi koji će se prisjetiti KSETa i uporediti ga sa onim što bude u tom prostoru. Pa makar to ponovo bila čitaona :wink:
I to nije slučaj samo za BL. I u drugim gradovima je tako.

Ukratko, KSET je bio kultno mjesto i DFK će se morati dooooobro potruditi da "opravda dobijeni prostor" :wink:

А да се кладимо да ја боље и од тебе и од ове персоне која себе сматра глупаном знам колико је КСЕТ био "култно мјесто"? Шта мислиш?

Око поређења и помињања старих времене... Ко данас спомиње Себастијан? Или Башту сљезове боје? Нико. Зашто? Зато што не раде скоро двадесет година.
А сад ти мени рећи да ће за 13 година (ако КСЕТ не ради већ 7 година) неки клинци спомињати КСЕТ? Хоће ђавола.

И није то уопште поента приче. Поента је да људи који су покренули ДФК немају намјеру да праве нови КСЕТ. Зашто им онда замјерати да су "уништили култ КСЕТ-а"?

Ако те баш интересује, знам лично човјека који је био предсједник Савеза студената ЕТФ-а и који је попустио пред Илишковићевим захтјевима да се КСЕТ претвори у читаоницу. Ето, он је "уништио култ КСЕТ-а".

Ово болдирано... Коме да се ДФК правда? Теби? Зашто?

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Možda naletim večeras, baš me zanima šta je reći. Pričao sam s čovjekom koji je radio ozvučenje tamo, on kaže da sam prostor nije pretjerano ušminkan ali da je veeelika pažnja posvećena upravo kvalitetu ozvučenja. Ulaz bi trebao da bude stalno besplatan, što se tiče programa, jednom sedmično će da bude svirka, dvaput partiji, a biće i "dnevna varijanta" (možda je to ta picerija)... Meni sve to zvuči odlično i ne pada mi na pamet da se žalim. Znači, Kset ponovo radi (makar i ne bio više Kset), takođe imam informacije da će u Domu Omladine biti instalirano pristojno ozvučenje, a obnavlja se i bivši prostor Geta. Izgleda da se konačno nešto dešava, kako sam shvatio to neće biti kvazi urbani polu-klubovi, već pristojni prostori za pristojan alternativan narod. A upravo je nedostatak takvih prostora spriječio i nas da radimo ozbiljnije žurke posljednjih godinu-dve, pa se iskreno nadam da će i to da se promijeni :)

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 16:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
Warrior of the Light je napisao:
Možda naletim večeras, baš me zanima šta je reći. Pričao sam s čovjekom koji je radio ozvučenje tamo, on kaže da sam prostor nije pretjerano ušminkan ali da je veeelika pažnja posvećena upravo kvalitetu ozvučenja. Ulaz bi trebao da bude stalno besplatan, što se tiče programa, jednom sedmično će da bude svirka, dvaput partiji, a biće i "dnevna varijanta" (možda je to ta picerija)... Meni sve to zvuči odlično i ne pada mi na pamet da se žalim. Znači, Kset ponovo radi (makar i ne bio više Kset), takođe imam informacije da će u Domu Omladine biti instalirano pristojno ozvučenje, a obnavlja se i bivši prostor Geta. Izgleda da se konačno nešto dešava, kako sam shvatio to neće biti kvazi urbani polu-klubovi, već pristojni prostori za pristojan alternativan narod. A upravo je nedostatak takvih prostora spriječio i nas da radimo ozbiljnije žurke posljednjih godinu-dve, pa se iskreno nadam da će i to da se promijeni :)


joj, samo da ne propadne ko cat club. ne kontam, tamo su se placale karte pa je propalo, a ovi nece naplacivati ulaz??

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Bezveze je uporedjivati KSET sa DFK iz vise razloga ali jedan je najbitniji : publika....luzer je naveo usminkane klince sa emo frizuricama i pirsinzima koje placaju starci....to je danas realnost....kada se KSET zatvorio publika se samo premjestila u Onazis, nije nikome bilo drago sto je KSET zatvoren ali je alternativna-urbana prica i dalje zivjela....zatvori se Onazis pa svi predju u Cedubal....zatvori se Cedubal i publika se raspline (prvenstveno zato sto se ostarilo).....da je danas publika takva kao sto je bila u KSET-u i DFK bi bio kao KSET al posto nije onda ni nece bit isto....

O samom klubu cu kad ga posjetim....ne bi htio da pljujem ni da hvalim prije nego sto dozivim.....

google lazarević je napisao:
joj, samo da ne propadne ko cat club. ne kontam, tamo su se placale karte pa je propalo, a ovi nece naplacivati ulaz??

Potpuno drugi nacin poslovanja kluba....DFK dobija pare od Aquariusa koji pare lupa da bi promovisao ime....oni zaradjuju na drugim stvarima a ne na prodaji ulaznica....dok je CAT bio standardan nacin poslovanja BL klubova i kao takav je neminovno morao propasti....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
google lazarević je napisao:
Warrior of the Light je napisao:
Možda naletim večeras, baš me zanima šta je reći. Pričao sam s čovjekom koji je radio ozvučenje tamo, on kaže da sam prostor nije pretjerano ušminkan ali da je veeelika pažnja posvećena upravo kvalitetu ozvučenja. Ulaz bi trebao da bude stalno besplatan, što se tiče programa, jednom sedmično će da bude svirka, dvaput partiji, a biće i "dnevna varijanta" (možda je to ta picerija)... Meni sve to zvuči odlično i ne pada mi na pamet da se žalim. Znači, Kset ponovo radi (makar i ne bio više Kset), takođe imam informacije da će u Domu Omladine biti instalirano pristojno ozvučenje, a obnavlja se i bivši prostor Geta. Izgleda da se konačno nešto dešava, kako sam shvatio to neće biti kvazi urbani polu-klubovi, već pristojni prostori za pristojan alternativan narod. A upravo je nedostatak takvih prostora spriječio i nas da radimo ozbiljnije žurke posljednjih godinu-dve, pa se iskreno nadam da će i to da se promijeni :)


joj, samo da ne propadne ko cat club. ne kontam, tamo su se placale karte pa je propalo, a ovi nece naplacivati ulaz??


Tako sam nezvanično čuo, stvarno ne znam da li je to potvrđeno.

A kad pomenu Ket Klub, samo da kažem da mi se taj prostor uopšte nije dopadao. Nastranu šljašteći interijer, koji mi je uvijek bio odbojan. Prvo smo se izjebali ko mladi majmuni da uopšte dobijemo taj prostor, jer se nekoj tamo promoterki nije sviđala muzika kojom se bavimo (valjda joj nije bilo dovoljno "urbano"). Zatim, konobari i obezbjeđenje su bili neki ušminkani ultračobani koji su stalno galamili da se muzika stiša, da se ranije završi itd... ukratko, sličan problem kao u svim "klubovima" po gradu. Nadam se da će ovi prostori koji se otvaraju biti pošteđeni takvih egzibicija.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 17:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
Ljudi, dobili smo drugi klub u gradu koji poslije 12 ne pusta iskljucivo tuc-tuc muziku ili narodnjake. Pa trebali bi biti srecni.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 17:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
le_papillon je napisao:
Pa de podučite i nas malo mlađe, šta se samo folirate... :P

Pa i ja sam mlad... bar duhom, a to je najbitinije :P
Uostalom, prema ovoj dječurliji danas svako ko ima iznad 25 je penzić :lol:

Mostar=Kapriolo, Gavrilović=MarČelo :wink:


Ma kakvi penzići... :lol: Ja imam 23, pa nisam stigla izlaziti u KSET. ;)
I šta se palite odmah svi... ccc, smjena generacija uvijek zayebana stvar. :lol:

guess who je napisao:
Ljudi, dobili smo drugi klub u gradu koji poslije 12 ne pusta iskljucivo tuc-tuc muziku ili narodnjake. Pa trebali bi biti srecni.


Slažem se u potpunosti.



btw, koji je prvi? :confused3: :lol:

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 18:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
le_papillon je napisao:
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
le_papillon je napisao:
Pa de podučite i nas malo mlađe, šta se samo folirate... :P

Pa i ja sam mlad... bar duhom, a to je najbitinije :P
Uostalom, prema ovoj dječurliji danas svako ko ima iznad 25 je penzić :lol:

Mostar=Kapriolo, Gavrilović=MarČelo :wink:


Ma kakvi penzići... :lol: Ja imam 23, pa nisam stigla izlaziti u KSET. ;)
I šta se palite odmah svi... ccc, smjena generacija uvijek zayebana stvar. :lol:

Boli te briga, još 2 god pa peMzija 8) :cat: :lol:
Kakva smjena generacija? Ja sam mlad... duhom :lol:

le_papillon je napisao:
guess who je napisao:
Ljudi, dobili smo drugi klub u gradu koji poslije 12 ne pusta iskljucivo tuc-tuc muziku ili narodnjake. Pa trebali bi biti srecni.


Slažem se u potpunosti.

Eto imamo novi klub, bumo vid'li š'a će bit'...
Nego, meni je ime poglupo.
S obzirom da jedna marketinška agencija stoji iza tog rpojetka zvanog Demofest, očekivao sam neko originalno (čitaj: blentavo, budalasto 8) ) ime, al'... malo razočarenje...
A klub ću da komentarišem kada ga posjetim. To sigurno neće bit' ovaj vikend! :D

shoole je napisao:
А да се кладимо да ја боље и од тебе и од ове персоне која себе сматра глупаном знам колико је КСЕТ био "култно мјесто"? Шта мислиш?

Pa gdje si Džoni? Šta se radi ;)

Prvo,ovo je forum. Možda se znamo, a možda i ne. Al' na tvom mjestu bi dooobro razmislio o opkladi. Šta ako ja prihvatim opkladu? :D

shoole je napisao:
Ово болдирано... Коме да се ДФК правда? Теби? Зашто?

Navodnici + smajli. :D Š'a ti nije jasno? Da ponovim?
Evo ti link. Možda ti bude jasnije Klikni ovdje i onda ovdje :D

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Poslednji put menjao muT@_6€kpuJ@ dana 19 Dec 2009, 18:39, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
le_papillon je napisao:
btw, koji je prvi? :confused3: :lol:


City Pub

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 19:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
DFK je novi prostor za svirku u Banjaluci koji ce omoguciti da se desavaju svirke koje su se desavala na neuslovnim mjestima ili se uopste nisu ni desavale.

Pored toga sto je opremljen raglasom koji ce zadovoljiti i najzahtjenije klubske bendove i izvodjace, zaposlice i dosta ljudi i slicno.
Pizzerija je odvojena od koncertnog prostora fizicki i nema veze sa McDonaldsom.
Klub je sredjen, nije nista specijalno napucan osim u tehnickom smislu. Grad BL zasluzuje takav prostor odavno.

Nece biti undergound, al nece biti ni fensy klub. Sve ovisi u ljudima koji pocnu dolaziti dole.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 19 Dec 2009, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
guess who je napisao:
le_papillon je napisao:
btw, koji je prvi? :confused3: :lol:


City Pub

OK, danas sporo mislim.. :lol: Slažem se da će puno toga zavisiti od grupacije ljudi koji budu tamo išli, ali najviše od programa koji klub bude imao. Nadam se da neće na kraju početi podilaziti ukusu većine.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 00:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Molotov je napisao:
Nece biti undergound, al nece biti ni fensy klub. Sve ovisi u ljudima koji pocnu dolaziti dole.


Znaci upravo ono o cemu sam ja pricao....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 798 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs