banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Maj 2024, 17:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 798 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 00:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Bas me zanima kakav je klub. Jeste li bili, da li je dobro? kakva je muzika? Nazalost, nisam mogla veceras otici, mozda sutra odem. Da li radi nedeljom i kakvo je uopste radno vrijeme?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 00:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
А и занимљива је скраћеница ДФК.

DFK = Deep French Kissing


8)

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 01:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Paaa dobro je, uređenje interijera nit' smrdi nit' miriše, zvuk je odličan i to je ono najbitnije, nema velikog piva i to je veliki problem, nadam se da će to da se ispravi :D
Prostora ima sasvim dovoljno, jedino bi trebalo počupati 2-3 stola koji ometaju cirkulaciju naroda i premjestiti ih uz zid. Takođe, šank zauzima puno mjesta, ali budući da je ulaz besplatan a lokal orjentisan na zaradu od prodaje pića, valjda im treba toliki šank. Na ulazu ima garderoba, ostavljanje je besplatno, što je jako dobro.
Btw. dijelili su epruvete s nekim bućkurišom unutra, koji se može piti, a pretpostavljam da bi isto tako mogao da posluži kao šampon ili deterdžent :lol:

U svakom slučaju, obećava. Ne znam samo do koliko sati će da radi.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 18:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26551
Lokacija: Banja Luka
shoole je napisao:
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
Šule, KSET je bio kultno mjesto i šta god bude otvoreno tamo, ljudi će ga porediti sa Ksetom!
Za 5, za 10 il' 20 godina biće ljudi koji će se prisjetiti KSETa i uporediti ga sa onim što bude u tom prostoru. Pa makar to ponovo bila čitaona :wink:
I to nije slučaj samo za BL. I u drugim gradovima je tako.

Ukratko, KSET je bio kultno mjesto i DFK će se morati dooooobro potruditi da "opravda dobijeni prostor" :wink:

А да се кладимо да ја боље и од тебе и од ове персоне која себе сматра глупаном знам колико је КСЕТ био "култно мјесто"? Шта мислиш?

Око поређења и помињања старих времене... Ко данас спомиње Себастијан? Или Башту сљезове боје? Нико. Зашто? Зато што не раде скоро двадесет година.
А сад ти мени рећи да ће за 13 година (ако КСЕТ не ради већ 7 година) неки клинци спомињати КСЕТ? Хоће ђавола.

И није то уопште поента приче. Поента је да људи који су покренули ДФК немају намјеру да праве нови КСЕТ. Зашто им онда замјерати да су "уништили култ КСЕТ-а"?

Ако те баш интересује, знам лично човјека који је био предсједник Савеза студената ЕТФ-а и који је попустио пред Илишковићевим захтјевима да се КСЕТ претвори у читаоницу. Ето, он је "уништио култ КСЕТ-а".

Ово болдирано... Коме да се ДФК правда? Теби? Зашто?


hehe prijatelju, pa i ovdje se pametaris :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 22:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
skeva je napisao:
hehe prijatelju, pa i ovdje se pametaris :)

:lol: :lol: :lol:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 23:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
Mislim da je potpuno bespotrebno davati komentare i igrati se vidovite Branke prije nego i odeš dole i pogledaš na šta to sve liči.
Drugarska preporuka... Skočite u četvrtak do DFK odgledajte dobru svirku pa onda donosite zaključke i podijelite ih sa nama.

A što se budućnosti tiče... ne zaboravite da je svaka kafana (u najširem smislu) dobra onoliko koliko je dobra ekipa koja u nju zalazi. Tako da je samo do vas da li ćete dopustiti da nam i ovo mjesto otmu seljačine sa viškom para i manjkom mozga...
Pa izvolite...

Veliki pozdrav od odgovornog za dizajn akustike i zvuka uopšte u DFK!

Slika


p.s. Sve primjedbe slobodno pucajte na PM. Vjerujte da mi mišljenje što većeg broja slušalaca jako znači.

p.p.s. Smatram da je ova priča već izašla iz okvira teme u kojoj smo i da DFK zaslužuje posebnu temu, pa ako je moguće učinite nešto po tom pitanju.


I još poneka taze fotka za sve one koji nisu našli vremena da dođu na otvaranje DFK...

Slika

Slika

Slika

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 20 Dec 2009, 23:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
Ja sam nasao i vremena i htio otici dole, ali im ocigledno studentske pare ne odgovaraju, te me nisu htjeli pustiti jer imam ispod 22 god.

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Dec 2009, 00:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
A sta je u cetvrtak?
Nadam se da ce se ona glupost oko dobne granice izostaviti.. Doduse, nije meni niko pravio problem oko ulaska u DFK, ali bilo je ljudi kojima jesu...

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Dec 2009, 00:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
U četvrtak je Zion Crew...

http://www.youtube.com/watch?v=01-lfiVrGvM

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Dec 2009, 00:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Apr 2006, 19:03
Postovi: 816
Tiki the Boyler je napisao:

Hoce li biti dobne granice, da ne gazim kroz onaj snjeg bezveze?

_________________
Nisam arogantan i nadrkan, to je zbog nespavanja.
BSE je napisao:
hvala ti o ekonomski mesijo, spasioce drustvenog poretka, ikono monetarne politike i portparolu robovlasnistva,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Dec 2009, 00:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
To ti ne bih znao reći. (iskreno, ovde prvi put i čujem za to)
Budite samo strpljivi. Vjerovatno će trebati malo vremena da stvari legnu na pravo mjesto.

btw. Zbog karakteristika samog prostora broj mjesta u klubu je ograničen, tako da ako želite na svirku (koja počinje u 22:00) dođite malo ranije da ne biste bili u situaciji da vas vraćaju sa vrata jer je klub već pun.

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Dec 2009, 00:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2005, 18:57
Postovi: 1192
Lokacija: iza sedam gora i mora,pa druga ulica desno
P.S. Moze li popust za ljude sa ETF-a? :D

_________________
...Tired eyes drift across the shore Looking for love and nothing more But as the sea rolls by No one's there to see me cry Except the sunrise The sunrise and you...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 21 Dec 2009, 10:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Tiki the Boyler je napisao:
Mislim da je potpuno bespotrebno davati komentare i igrati se vidovite Branke prije nego i odeš dole i pogledaš na šta to sve liči.
Drugarska preporuka... Skočite u četvrtak do DFK odgledajte dobru svirku pa onda donosite zaključke i podijelite ih sa nama.

A što se budućnosti tiče... ne zaboravite da je svaka kafana (u najširem smislu) dobra onoliko koliko je dobra ekipa koja u nju zalazi. Tako da je samo do vas da li ćete dopustiti da nam i ovo mjesto otmu seljačine sa viškom para i manjkom mozga...
Pa izvolite...

Veliki pozdrav od odgovornog za dizajn akustike i zvuka uopšte u DFK!

Slika


p.s. Sve primjedbe slobodno pucajte na PM. Vjerujte da mi mišljenje što većeg broja slušalaca jako znači.

p.p.s. Smatram da je ova priča već izašla iz okvira teme u kojoj smo i da DFK zaslužuje posebnu temu, pa ako je moguće učinite nešto po tom pitanju.


I još poneka taze fotka za sve one koji nisu našli vremena da dođu na otvaranje DFK...

Slika

Slika

Slika


Jeeeeee! Konačno nema plafona koji tandrlja(slava ti, nedostajaćeš nam :cry: ).
Jebote Tiki, kol'ki ti je to pult!? Jel' to za zvuk, za svjetlo i broadcast stanica u isto vrijeme? Mogu li ja biti onaj mali za po kafu poslati? Bolje mi je to nego ATV.
Ja čuo da su u slijedeći četvrtak ''Cripple bastards'' sa predgrupom''Catharsis''. Dođite svi, biće ludilo.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 13:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Tako da je samo do vas da li ćete dopustiti da nam i ovo mjesto otmu seljačine sa viškom para i manjkom mozga...


Emancipovana urbana omladina - jel' nisi slican njima seljacina si bez mozga i s viskom para :roll: Svaki put jedno te isto naprdjivanje ovde sirite .. dodju ljudi na DemoFest koji svojim 'stilom' ne pasu vecinskoj ekipi .. upropastili su svirku jer su 'ubili atmosferu' .. pa kako vam ne dosadi jebote?! :roll:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 14:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
I Demofest je dobio kuću ♥

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 14:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
v@nja, gresis... ovde nisu prozvani ljudi koji su obuceni drugacije, vec SELJACINE.. a seljacina ima u raznoj odeci.. da biras..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 15:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
A sta su to SELJACINE otele alternativnoj omladini? I kako?

Jebote .. otvori se jedan klub koji bi trebao da bude drugaciji .. i umjesto da ga oni koji imaju veze sa njime reklamiraju na pozitivan nacin .. pocinje se s tim supljakom 'zastitimo se od seljacina' .. Smijesno :confused3:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 15:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
V@nja je napisao:
A sta su to SELJACINE otele alternativnoj omladini? I kako?

Jebote .. otvori se jedan klub koji bi trebao da bude drugaciji .. i umjesto da ga oni koji imaju veze sa njime reklamiraju na pozitivan nacin .. pocinje se s tim supljakom 'zastitimo se od seljacina' .. Smijesno :confused3:


Najjaci su oni, "grozimo se MTV-a", "nikad ne bi dali za patike vise od 80 km", "bla bla truc","kakva je to riba ako fura stikle i sminku", i automatski su urbani, gradski, proevropski, intelektualci, originalci. :lol: :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
V@nja je napisao:
dodju ljudi na DemoFest koji svojim 'stilom' ne pasu vecinskoj ekipi .. upropastili su svirku jer su 'ubili atmosferu' .. pa kako vam ne dosadi jebote?! :roll:


Da, 'najkul' su bili oni sto su se potukli par puta ispred stage-a, i oni sto su samarali onu devojku, sto su se bacali i pravili nered. Oni smaraci sto su se normalno ponasali i nisu uskakali u 'sutke', to je bas bezveze, ne znam sto su oni dosli. :roll:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2009, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Maj 2005, 21:02
Postovi: 1572
joj... vec prezvakane teme...
seljacine otimaju i shminka raji, dakle uopsteno seljaci su svuda i nase(kao "normalnih" ljudi) je da se zastitimo od njih tako sto cemo pocastvovati ovaj novi klub svojim prisustvom, dakle prisustvom jedne normalne osobe, jednog neseljaka/nke, bili u roza martinkama ili nike patikama ili sirokim hlacama.. itd.. :D
ja se nadam da ce ovaj klub postati nesto puno dobro, za sve generacije, normalnih ljudi, ako ih je uopste i ostalo u ovoj fking Banjaluci.. izadjite iz jazbina, lol :D
aj zdravo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 798 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 40  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs