banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 06:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jul 2011, 12:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2004, 14:24
Postovi: 101
Ako ste primjetili u Transformersima 3 koji igra u kinima ovih dana i zvanicnom traileru kao i uvodu, prikazuje se Vanzemaljska mjeseceva baza usljed Apollo 11 slijetanja, gdje Nil Armstrong i Buz Alldrin skacu prema Megatronovom svemirskom brodu. Ovaj koncept nije daleko od istine, kao sto je bilo i tokom prvog mjesecevog slijetanja pri kojem su tamo zatekli staklene piramide, urusene vanz. brodove i druge drevne ali napredne artefakte koji su navodno dali ploda danasnjoj wifi tehnologiji, HD tehnologiji, mikrocipovima i racunaruma. Trebalo bi imati u vidu da Hollywood uvijek daje informacije, navode, upute i tragove u svojim filmovima koji su u vezi stvarne istine iza Vladinih ciljeva, ili da mozda kazemo Illuminatskih skrivenih ciljeva. U Transformersima 3, pokusavaju da nam pokazu da je nesto otkriveno jos kroz prvo slijetanje na mjesec, te da bi to moglo biti razlog zasto NASA nije bila u mogunosti da se vrati nazad. Zasto, je zato sto im nije dozvoljeno! Tako je, nije im dozvoljeno od strane Lune kako ih iz NASE zovu. Luna je aktuelna mjeseceva civilizacija koja koristi mjeseceve resurse zeljezne legure koja je prirodna, a ne vjestacka i kao takve vrlo rijetka u solarnom sistemu. Takodje je koriste kao istureni satelit za nadgledanje i monitoring nase planete. Ancient Aliens serija na Discovery kanalu pokusava da nam prenese te informacije vec neko vrijeme ali je pitanje koliko slusamo sta nam se govori i zeli reci. Problem je u tome sto su informacije koje se ovdje navode tajne i ne mogu se obznaniti tako da se doziraju u malim kolicinama u serijama filmovima i dokumentarcima kako bi se javnost barem indirektno i fiktivno upoznala sa cinjenicama koje ce biti daleko prihvatljivije onog momenta kad konacno izadju na vidjelo! Isti Drevni Vanzemaljci ili NLO-i su igrali vrlo duboku ulogu u nasem razvoju, od Anunnakija do Atlantisa i Indijskog carstva Rame, preko potopa do Sumera. Ovo je zasto bi svako trebalo da pogleda barem 1 i 3 dio filma sa paznjom na detalje koji doziraju ovakvu pricu, jer ce otkrivati pricu o samoj Lunarnoj Bazi kao i nekim buducum dogadjajima. U romanu "Kyirux II: Skrivena istorija", diskutuje se o tajnoj bazi na mjesecu, i sta je u njoj u prilicno dramaticnom i slikovitom smislu!

Svaki komentar je dobrodosao!

_________________
Nismo ovdje da bismo promjenili svijet, ovdje smo da bi svijet promjenio nas !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2011, 13:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Triad je napisao:
Svaki komentar je dobrodosao!

Prije bih rekao da je svaki komentar suvišan...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2011, 21:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39470
Lokacija: Месечева икра
Odakle ti znaš da to sve ima na mjesecu?Bio si gore?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2011, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9868
Lokacija: Далеко од раја
Loš trip

Kad ti se učini da ti je iznad glave preletio slijepi miš, a onda shvatiš da je to bio samo zmaj.


Definicija sa Vukajlije koja savršeno opisuje prvi post.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 13:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2005, 11:27
Postovi: 81
Da potpuno se slazem. Zamjenite gigantske ratne frakcije robota sa palim andjelima/Anunnaki, i sve sa Sotone pripisano joj u svetoj Bibliji spada na Sumer, Babilon i Egipatske piramide kao i obozavanja visih bica. Ici sa njih na Buzza Oldrina i Nila Armstronga i priznavajuci pronalazak tetradronske strukture na Mjesecu (ovom nasem koji svako vece gledamo) i doci do Bohemijansko/Illuminatske/Lobanja i Kosti politike cini da zivot ima vise smisla Triad, jelde!
Ja shvatam da ima razlog zasto knjiga Evnuha nije ni u jednoj svetoj knjizi, jer govori sve o palim andjelima/zovi Bogovima/zovi Anunakima ili Nefilima. Ali koliko film navedeni ima veze sa svim tim, iskreno da ti kazem, mozda pretjerujemo!!! Film je ocito mainstream i pogadja najveci dio populacije jer je trilogija i zaradjuje sume, koliko on sad pokazuje zbivanje iza scene??? i zasto je bas pravi Buzz dosao da glumi u tom filmu ne mogu ti reci jer ne znam (ali da jeste, da, sto i mene cudi). Sve sto je mainstream danas zbunjuje i zaglupljava populaciju, i ako govoris o bilo cemu takvome, ili si ludo otkacen ili opaljeni konspiracioni teoreticar!
I ja sam u ovom razmisljanju i slagao bi se s tobom da nije u pitanju Holowood koji je po meni odaaavno pretjerao, jos od Independace Daya, a to je od 97me.

Ne zelim reci nista sto omalovazava ali treba ipak imati neki limit koji kaze "eehaa Zurrick"!!!

Zipo, jel to Billy The Kid???

_________________
ATS BoardMaster !!! :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2011, 00:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
jbg moze biti svasta, a jedan od najrealnijih zakona koji postoi u sci-fi svijetu je Primarna Direktiva iz Star Treka. Za one koji ne znaju to je zabrana "poklanjanja tehnologije", a prevashodno mijesanje u razvoj primitivnih kultura.
Po Star Treku mi spadamo u primitivnu kulturu jer nemamo tehnologiju dovoljno razvijenu da bi htjeli da komuniciraju sa nama... Gledano iz tog ugla, savrseno se uklapa u nagadjanja da su na mjesecu zaista mogli naici na nesto takvo.
Ali, sve u svemu nama to dodje tako svejedno - i da ima na mjesecu 300 cuda o kojima se ne smije pricati, i da je mrtav kao sto izgleda, mi necemo odmaketi dalje od suncevog sistema dok NASA i samo nasa tehnologija revolucionarno ne uznapreduje.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs