banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 03:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Danny ^_^ je napisao:
Pa opet, šta bi trebali, da ih tučemo?

Pa naravno!
Nosiš li ti neke dresove sa srpskim motivima ili za Srbe tamo ne važi demokratija i fkt, šta bi sa onim malim nacijem sa početka tvoje karijere na forumu, nije valjda da te BL toliko promjenila?
Predlažem ti da slijedeći put dođeš 6 mjeseci na Pale ili Sokolac da se malo izbalansiraš :lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
Danny razočaran sam. :(

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Шајин je napisao:
а зашто је забрањено?

+1

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Opet ti :) Prije godinu dana. I svako se mijenja, u takvim sam godinama. Siguran sam da si se i ti mijenjao kako si odrastao, nebitno na koji način.

Kako čovjek više čita i obrazuje se, drugačije gleda na stvari.

Шајин je napisao:
а зашто је забрањено?


Mene pitaš? Nisam se dobro izjasnio. Ovdje kod mene smiješ nositi majicu koja oslikava recimo tvoj stav. Međutim, ne smiješ vrijeđati druge. A to je često vrlo usko jedno uz drugo.

Razumiješ, ja mogu nositi majicu Republike Srpske, ali bi bilo problematično da nosim majicu recimo sa Mladićem i onom posvetom, što se prodaje kod vas. Ne zbog Šveđana koje to apsolutno ne zanima već zbog Bošnjana koji su osjetljivi na te stvari, a ima ih dosta. Nema potrebe da ikoga provociram. Imam nekoliko majica sa srpskim motivima i nemam nikakvih problema. U pitanju su oni standardni motivi, jedna sa starim grbom Srbije, druga zastava i ispisano Bože pravde a treću moram pogledati, nešto slično.. Moguće da imam još neku stvar.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Vuk dlaku mijenja, cud ne. Naglasak na "vuk".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
mrkvica je napisao:
Шајин je napisao:
чуј забрањено носити?!

аааа гдје има набавити тих ознака ВРС? одмах једну себи нашивам на торбу!

Da, zabranjeno je nositi. Brata mog isto startovali zato što je bio u vojničkim hlačama. Znači ne u hlačama kao dio unifome, nego hlače sa vojničkim printom. :lol:

Može li neko doslijedan da nađe stavku zakona koja potvrđuje ovo?

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Ja zbilja ne znam. Znam samo da se to desilo par dana nakon ukidanja VRS.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
U Cazinu?

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Zabranjeno je nositi zvaničnu uniformu sa zvaničnim vojnim obilježjima bilo koje države, to bi bilo isto ko da se obučeš u zvaničnog policajca i pijanog te iznesu iz kafane. Međutim VRS više nije zvanična vojska, tako da ni na koji način ne može biti zabranjeno nositi uniformu VRS, vojske koja ne postoji.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9853
Lokacija: Далеко од раја
To je uredu, ja uglavnom skinem one oznake sa čičak trakom da se ne oštećuju i ne prljaju. Ali nema razuman razlog da se zabrani odjeća sa kamuflažnim dezenom. :-?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Koja ksenofobija, mrznja, zaostalost i retardiranost. Inace, nasim roditeljima i babama i dedama su pasala Trumaova jaja dok je Broz trgovao preko njih.
Kakav je ovo zaostao i nepromisljen narod, nemaju sta raditi i sta jesti ali gledaju ko je sta obukao kako bi nahranili bolesnu etno naconalnu podvojenost u glavi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 15:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Inace ne nosim majice sa obiljezjima bilo kakvih drzava, ali citajuci ovu temu dobijam zelju da obucem ovako nesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Meni je dovoljna ova

Slika

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Шајин je napisao:
дефинитивно их треба испребијати(генералну сву омладину) јер их код куће нико ни туче нити васпитава.
али ја бих више волио када би се код њих малo развила свијест и када би сконтали неке ствари у својим лудим главама


A ti kao nisi omladina? Slika

A znate kako, klinci to nose zbog zvjezdica, zvjezdice su hit u Tera Novoj i New Yorkeru. :roll:

Ja ne posjednujem ništa sa printom američke zastave, iz razloga što mi se ne sviđa, ali boli me uvo kakav ko print nosi na majici, ima puno gorih stvari.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Danny ^_^ je napisao:
Razumiješ, ja mogu nositi majicu Republike Srpske, ali bi bilo problematično da nosim majicu recimo sa Mladićem i onom posvetom, što se prodaje kod vas. Ne zbog Šveđana koje to apsolutno ne zanima već zbog Bošnjana koji su osjetljivi na te stvari, a ima ih dosta. Nema potrebe da ikoga provociram. Imam nekoliko majica sa srpskim motivima i nemam nikakvih problema. U pitanju su oni standardni motivi, jedna sa starim grbom Srbije, druga zastava i ispisano Bože pravde a treću moram pogledati, nešto slično.. Moguće da imam još neku stvar.


Права гастарбајтерска ситуација.Чуј бошњаци су осјетљиви.А сви ти што носе као мајице Србије и тамо као нешто офирају...Дођу овде,типа једног словенца што је био са мном и има истетовираног тигра,а опис тетоваже му је " арканов тигар ".Наравно идоли су ДЈ Крмак,Аца Шмркас и Јелена Крими рад.Да не причам о томе како само јадно изгледа,каква му је предвидива прича,а кад споменеш неки тал за пиву,одједном му нестаје сав онај кеш којим је покушо шармирати другарице.И да,главна су му обојена пића типа јегер,ипак је то шмекерица! Презирем такве људе.Наравно част изузетцима.:angry4: http://www.youtube.com/watch?v=EhLf5p8wBU4 !!!


Danny ^_^ je napisao:
Lik koga vidim u prolazu u školi ne skida sa sebe majice i dukseve "Republjik kosovo" u hiljadu motiva. Pa opet, šta bi trebali, da ih tučemo? :) Demokratija, ne smije se. 8)


Могао бих испоштовати мајицу БиХ,ХР и све остале,али када би ово игнорисо,не бих се више називао Србином.

А што се тиче ових мајица - "видла жаба да се коњ поткива".

"Плачемо од смеха,тако је међу нама заосталима,
Што нам душа никад' није сама,
Волим моја брда,волим људе са Балкана,
И гужву међу народом и кад је галама,
Поздрав за тебе ако си са нама,
Ако драже ти је право село,а не лажна фарма,
Лепи су градови,сви европски тргови,
Ал нема тамо буке,немају ми пасош другови ! "
http://www.youtube.com/watch?v=vSaVDcRAfDQ


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Caplar je napisao:
Могао бих испоштовати мајицу БиХ,ХР и све остале,али када би ово игнорисо,не бих се више називао Србином.


I šta bi ti uradio po tom pitanju ako nije tajna?

Da se nađeš u toj situaciji, razmišljao bi drugačije :wink:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Ja imam majicu sa britanskom zastavom i ta maja mi je bas gotivna, topla je i za zimu se ubila, nosim i vjetnamku jer je dobra i kvalitetna jakna a kupio sam je od americkog sforovca dok su jos ovdje bili. Kolik ogod smo mi degenercni i primitivni ljudi mislim da je ovo cak i za nas previse, ali dobro takvi smo kakvi smo, da smo bolji bilo bi nam bolje.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
manitu uci da svira je napisao:
Koja ksenofobija, mrznja, zaostalost i retardiranost. Inace, nasim roditeljima i babama i dedama su pasala Trumaova jaja dok je Broz trgovao preko njih.
Kakav je ovo zaostao i nepromisljen narod, nemaju sta raditi i sta jesti ali gledaju ko je sta obukao kako bi nahranili bolesnu etno naconalnu podvojenost u glavi
Timotic je napisao:
Inace ne nosim majice sa obiljezjima bilo kakvih drzava, ali citajuci ovu temu dobijam zelju da obucem ovako nesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Glupost. Onda prestanite koristiti kompjuter i internet jer 90 posto ovog sto koristite pisuci po forumu (ukljucujuci komponente kompjutera, internet koji se prenosi preko satelita, operativni sistem itd) potice iz USA.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Ako niste znali svi vi koji nosite farmerke e one crte na dupetu ustvari predstavljaju americkog orla hehe 8)


tako da...to postoji odavno samo je bilo diskretnije


sta znam nosenje obiljezja dugih drzava evo npr ovdje kod mene prije par dana bila Dubioza kolektiv i ispred bine publika razvila veeeliku americku zastavu mislim wtf..


podrzavam nosenje trobojke na odjeci to sto policija zaustavlja ljude na ulici zbog toga nije uredu ! :evil3:

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Poslednji put menjao apokalipto dana 08 Sep 2012, 16:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs