banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 10 Maj 2024, 19:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
old fashion men je napisao:
Meni je dovoljna ova

Slika


Pa, dobro, ta ide uz americku. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Danny ^_^ je napisao:
I šta bi ti uradio po tom pitanju ako nije tajna?

Ispitao čvrstoću ikeinih učioničkih stolica ili koje su već, nebitno.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Timotic je napisao:
old fashion men je napisao:
Meni je dovoljna ova

Slika


Pa, dobro, ta ide uz americku. ;)

Ide, samo smo je sada okrenuli naopako, mada ja lično mislim da je do toga došlo zbog komunjara i Miloševića, ali nema veze, šta je tu je sada je naopako.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9856
Lokacija: Далеко од раја
Jellyfish izvlačiš stvari iz konteksta. Nije niko rekao da trebamo korisititi samo ono što sami proizvedemo, već da ne vidim razuman razlog da nosim oznake države i vojske koja je činila brojne zločine nad mojim narodom.

I da, sad si me natjerao da pogledam naljepnice na komponentama. Od država se pominju samo Japan, Kina, Tajvan i Koreja. ;)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
old fashion men je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
I šta bi ti uradio po tom pitanju ako nije tajna?

Ispitao čvrstoću ikeinih učioničkih stolica ili koje su već, nebitno.


Pod broj jedan. Momentalno bi me neko prijavio i poslali bi me na popravni rad + kazna XXXX eura. Pod broj dva, Srbi su ovdje u manjini, a pošto ih je većina došla 60-tih, 70-tih kao i moji, dakle došli su trbuhom za kruhom ili hljebom kako hoćeš, neobrazovani ljudi najčešće. Tu su se uklopili i ne zanimaju ih previše te nacionalne svađe. Svi Bošnje su došli kasnije odnosno u toku zadnjeg vašeg rata, i normalno da su nacionalno napaljeni, ne svi jer ima dobrih, već većina. Ne možeš očekivati od Srba ovdje da osvjetljavaju obraz srBstva, jer nas je prije svega manje, nesložni smo i većina gleda samo kako drugog za*bati na neki način.

Znaš, nije isto Srbovati i tući nekoga u Švedskoj sa ravno više od milion ipo imigranata i na Palama u RS (to si ti dao kao primjer) :)

A sve i da mogu nekoga da tučem to ne bih radio jer nije potrebno.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Philby je napisao:
...


Pa jeste, ali to je isto kao kad sad nebi vozili Njemacka auta, jer je bio 2 svjetski rat.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Danny ^_^ je napisao:
Caplar je napisao:
Могао бих испоштовати мајицу БиХ,ХР и све остале,али када би ово игнорисо,не бих се више називао Србином.


I šta bi ti uradio po tom pitanju ako nije tajna?
Da se nađeš u toj situaciji, razmišljao bi drugačije :wink:


Имам неке своје принципе и идеале,и кад бих се нашао у тој ситуацији не знам тачно шта бих урадио,али сигурно не би ко неко теле нијемо прошо и игнорисо.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Kad smisliš šta bi uradio, javi. Znaj da mi se ne pada na pamet tući. ;)

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Danny pa ti si tu Šveđanin, starosjedilac, čak ličiš na njih i dozvolit ćeš da te jebe neka izbjeglička bagra na socijali koja ni jezik ne zna, niti će ga ikad naučiti.
Fino, ako ga već nećeš mlatnuti stolicom u potiljak, onda otiđi direktoru škole i objasni kako te to njihovo šiptaranje vrijeđa, argumentuj kako je to dio tvoje matice koji je okupiran i kako ćeš ukoliko oni to i dalje budu nosili, onda i ti biti primoran da nosiš majice sa likom čiča Draže, koji je usput odlikovani antifašista, majice sa likom Karadžića i Mladića koji usput nisu nikakvi zločinci, već samo optuženi, a znamo da je svaki optuženi nevin dok se ne proglasi krivim. Prema tome, zbog tih majci te niko ne bi smio krivo pogledati, a pogotovo ne profesori, jer kada turci i šiptari mogu nositi što požele, zašto ne bi i ti.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9856
Lokacija: Далеко од раја
jellyfish je napisao:
Pa jeste, ali to je isto kao kad sad nebi vozili Njemacka auta, jer je bio 2 svjetski rat.
Opet ti kažem, nemam ništa protiv proizvoda "Made in USA". Samo mi ide na neki organ kad vidim našu djecu sa njihovim vojnim oznakama na rukavu i još to prodaju kao normalno, moderno, IN...

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
E kenja mi se od ovih sto nas gledaju sa gadjenjem. Nek' ste vi kosmopolite iznad svega a mi zaostale seljacine.

Ne hrani niko svoju mrznju, ali nema potrebe da se tako nesto nosi. To sto vi smatrate da Srbi ne trebaju imati ni mrvu ponosa govori vise o vama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
manitu uci da svira je napisao:
Koja ksenofobija, mrznja, zaostalost i retardiranost. Inace, nasim roditeljima i babama i dedama su pasala Trumaova jaja dok je Broz trgovao preko njih.
Kakav je ovo zaostao i nepromisljen narod, nemaju sta raditi i sta jesti ali gledaju ko je sta obukao kako bi nahranili bolesnu etno naconalnu podvojenost u glavi
а јест јако кад неки форумаши улете и дадну неку опасну психолошку анализу и склопе реченицу какве се ни Фројд не би срамотио и то о некоме о кога уопште не знају. пошто сам ја покренуо тему осјећам се прозваним па ајд да одговорим.

што се мене тиче мислим да сам једна веома толерантна особа према свима који су другачији од мене. нисам баш неки љубитељ нпр. педера, секташа и још неких мањих скупина људи, али све док мене не дирају, апсолутно ми не сметају нити имам ишта против њих. већ сам о овоме писао, али морам да поновим. живот и разне животне ситуације научиле су ме да не дијелим људе према вјери и нацији него према томе ко је добар, а ко лош човјек. Сматрам себе Србином, одгојеним у духу православне вјероисповјести, али опет никад се не бусам са тиме нити србујем около. на муци се познају јунаци. дакле дјела, а не празне ријечи.

такође туђи животи ме не занимају. живим свој живот, и свако нека ради шта год хоће, апсолутно ме не занима. нити гледам ко шта облачи нити како се понаша, али оваква једна масовна појава не може да прође незапажено. ајд кад неко носи нешто америчко па то ми уопште није страшно и то ни нен примјетим. можда је добио из америке неку оригинал крпицу која је квалитетна или је то успомена на неку драгу особу.. бла бла милион различитих разлога.
али кад пола клинаца носи јебене америчке заставе кроз град не можеш да не видиш! није сад да ја мрзим све у вези Америке, има и там одобрих људи и добрих ствари које долазе од тамо, али јебем му све па је л' су те мајице толико добре када их сви морају носити у граду?!
ти си написао свега и свачега ко да смо ми које то нервира неки тешки ретарди и заостали људи. ово на крају "болесна етно национална подвојеност" чак не знам ни шта значи. па нисам ја ишао по граду и тукао те људе(ово преписивање са ОФМ.ом је више била зајебанција) само кажем да ме нервира да се тако масовно носе мајице највећег окупатора 21. вијека. па мајку му знате сви ко је и шта је Америка. знате да су на овим просторима на овај или онај начин одговорни за смрт огромног броја људи. знате да су нас гађали бомбама са осиромашеним уранијумом и још много тога. и данас они су једни од главних који вуку конце на овим просторима и утичу на наше већ сјебане животе. да се нису петљали да развале Југу можда рата не би ни било.

и зато што не волим да видим да пола града носи мајице са америчком заставом(већ сам написао да спорадични примјери нису проблем) ти мене и све истомишљенике окарактеришеш као нека чудовишта јбт. па ја би цигану црном помогао и сваком добром човјеку, каква ксенофобија, какве глупости.
извинте господине урбани што има нас још заосталих. и још једно мсвака част на одличној психо анализи ове задрте скупине ксенофоба :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
OFM Ovo je već neki savjet, pošto ne uključuje nasilje. Iskreno razmisliću o tome ali nisam optimističan, jer je brojnost na njihovoj strani.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
shakal je napisao:
E kenja mi se od ovih sto nas gledaju sa gadjenjem. Nek' ste vi kosmopolite iznad svega a mi zaostale seljacine.

Ne hrani niko svoju mrznju, ali nema potrebe da se tako nesto nosi. To sto vi smatrate da Srbi ne trebaju imati ni mrvu ponosa govori vise o vama.


Nema potrebe ni da se slusa americka muzika, gledaju americki filmovi, citaju americki bestseleri niti u skoli i na faksovima uci od americkih teoreticara. Klasicna srpska podvojenost


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Шајин je napisao:
а јест јако кад неки форумаши улете и дадну неку опасну психолошку анализу и склопе реченицу какве се ни Фројд не би срамотио и то о некоме о кога уопште не знају. пошто сам ја покренуо тему осјећам се прозваним па ајд да одговорим.

што се мене тиче мислим да сам једна веома толерантна особа према свима који су другачији од мене. нисам баш неки љубитељ нпр. педера, секташа и још неких мањих скупина људи, али све док мене не дирају, апсолутно ми не сметају нити имам ишта против њих. већ сам о овоме писао, али морам да поновим. живот и разне животне ситуације научиле су ме да не дијелим људе према вјери и нацији него према томе ко је добар, а ко лош човјек. Сматрам себе Србином, одгојеним у духу православне вјероисповјести, али опет никад се не бусам са тиме нити србујем около. на муци се познају јунаци. дакле дјела, а не празне ријечи.

такође туђи животи ме не занимају. живим свој живот, и свако нека ради шта год хоће, апсолутно ме не занима. нити гледам ко шта облачи нити како се понаша, али оваква једна масовна појава не може да прође незапажено. ајд кад неко носи нешто америчко па то ми уопште није страшно и то ни нен примјетим. можда је добио из америке неку оригинал крпицу која је квалитетна или је то успомена на неку драгу особу.. бла бла милион различитих разлога.
али кад пола клинаца носи јебене америчке заставе кроз град не можеш да не видиш! није сад да ја мрзим све у вези Америке, има и там одобрих људи и добрих ствари које долазе од тамо, али јебем му све па је л' су те мајице толико добре када их сви морају носити у граду?!
ти си написао свега и свачега ко да смо ми које то нервира неки тешки ретарди и заостали људи. ово на крају "болесна етно национална подвојеност" чак не знам ни шта значи. па нисам ја ишао по граду и тукао те људе(ово преписивање са ОФМ.ом је више била зајебанција) само кажем да ме нервира да се тако масовно носе мајице највећег окупатора 21. вијека. па мајку му знате сви ко је и шта је Америка. знате да су на овим просторима на овај или онај начин одговорни за смрт огромног броја људи. знате да су нас гађали бомбама са осиромашеним уранијумом и још много тога. и данас они су једни од главних који вуку конце на овим просторима и утичу на наше већ сјебане животе. да се нису петљали да развале Југу можда рата не би ни било.

и зато што не волим да видим да пола града носи мајице са америчком заставом(већ сам написао да спорадични примјери нису проблем) ти мене и све истомишљенике окарактеришеш као нека чудовишта јбт. па ја би цигану црном помогао и сваком добром човјеку, каква ксенофобија, какве глупости.
извинте господине урбани што има нас још заосталих. и још једно мсвака част на одличној психо анализи ове задрте скупине ксенофоба :roll:


Ево још једном да стоји,да се неко не би случајно зајебо,па прескочио овај пост ! Потписујем од ријечи до ријечи.


Poslednji put menjao Caplar dana 08 Sep 2012, 16:59, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 16:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
E kenja mi se od ovih sto nas gledaju sa gadjenjem. Nek' ste vi kosmopolite iznad svega a mi zaostale seljacine.

Ne hrani niko svoju mrznju, ali nema potrebe da se tako nesto nosi. To sto vi smatrate da Srbi ne trebaju imati ni mrvu ponosa govori vise o vama.


Nema potrebe ni da se slusa americka muzika, gledaju americki filmovi, citaju americki bestseleri niti u skoli i na faksovima uci od americkih teoreticara. Klasicna srpska podvojenost


Je l' znas ti razlikovati dobro od loseg?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
I onako smo blentavi sad jos samo zbog majica da tucemo ljude, ovdje su i mala djeca blentava sinoc gledam kako klinci bacise na utobus kamen razbise sajbu i curi glavu, strasno, mogu samo misliti sta ce biti kad odrastu zato treba sto dalje odavle.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Danny ^_^ je napisao:
OFM Ovo je već neki savjet, pošto ne uključuje nasilje. Iskreno razmisliću o tome ali nisam optimističan, jer je brojnost na njihovoj strani.

Jebeš brojnost, oni su u očima svakog Šveda niža vrsta, malo iznad životinja, samo što ti to niti jedan Šved neće nikad priznati. Nači, ako ti govoriš švedski kao šveđani bez nekog debilnog akcenta i ako ličiš na njihovu rasu, onda je pravda na tvojoj strani pa makar bio u krivu. Vjeruj ti starom ofucanom OFM-u

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
shakal je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
shakal je napisao:
E kenja mi se od ovih sto nas gledaju sa gadjenjem. Nek' ste vi kosmopolite iznad svega a mi zaostale seljacine.

Ne hrani niko svoju mrznju, ali nema potrebe da se tako nesto nosi. To sto vi smatrate da Srbi ne trebaju imati ni mrvu ponosa govori vise o vama.


Nema potrebe ni da se slusa americka muzika, gledaju americki filmovi, citaju americki bestseleri niti u skoli i na faksovima uci od americkih teoreticara. Klasicna srpska podvojenost


Je l' znas ti razlikovati dobro od loseg?
зна само не жели. лијепо написа Филби о чему се ради, али људи када хоће да докажу нешто своје онда читај усамо оно што желе. тачно ме понекад нервирате ви "космополите" како Шакал рече

АМАН људи каква туча дјеце то је више споменуто онако у зајебанцији и из неких других разлога де мало читајте шта се пише и која је поента свега. как осве волите окренути на онај начин који вам одговара јбт


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 17:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2011, 23:57
Postovi: 673
old fashion men je napisao:
Danny ^_^ je napisao:
OFM Ovo je već neki savjet, pošto ne uključuje nasilje. Iskreno razmisliću o tome ali nisam optimističan, jer je brojnost na njihovoj strani.

Jebeš brojnost, oni su u očima svakog Šveda niža vrsta, malo iznad životinja, samo što ti to niti jedan Šved neće nikad priznati. Nači, ako ti govoriš švedski kao šveđani bez nekog debilnog akcenta i ako ličiš na njihovu rasu, onda je pravda na tvojoj strani pa makar bio u krivu. Vjeruj ti starom ofucanom OFM-u


Slika

_________________
Who said nights were for sleep?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs