banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2012, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
batica je napisao:
po meni Nikola Tesla pa jedno 100 mjesta prazno...ko je citao bilo sta o tom covjeku onda zna koliko je ucino za bilo koju naciju. u marici cinim mi se da cak postoji sekta koja vjeruje da je on bio bog. za mene nije bog ali je covjek koji je cisti genije.

jest lose kad napises post, a imas gresku u njemu...mislio sam u Americi

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 06:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
I meni je Tesla najjaci, a poslije njega kralj Petar I Karadjordjevic, Karadjordje i Tito, ovaj zadnji na kojeg svi seremo nam je napravio najjacu drzavu u kojoj smo ikad zivjeli, drzava kakve takve discipline i drustveno tehnoloskog napretka, nama kao primitivnim ljudima je to bio najvisi domet, a covjek je morao da bude stranac jer nama ocigledno nesto fali.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 14:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
LemiGO je napisao:
najjacu drzavu u kojoj smo ikad zivjeli

On nam je uzeo državu i od nje napravio državu muslimanima, Hrvatima, Slovencima, crnogorcima, šiptarima i makedoncima, ovo gdje smo sada je poslijedica toga što je Tito napravio i naravno toga na što su luzerski Srbi pristali, e sada neka lupaju glavom o zid gdje su i šta su, ko ih jebe, msm sve Srbe ko jebe.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 14:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Tito, jedan i jedini :salute: čovjek koji je jedini uspio da od ove stoke ovdje napravi naprednu i poštovanu naciju iz blata i pepela e to što mi ne znamo cijeniti....
Takav čovjek se više neće roditi ovdje, na ovim prostorima su pametni ljudi rjeđi od konstruktivnih postova OFM-a :roll:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 14:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
E pa zato sada plivaš u kanalizacij njegovog genijalnog ostvarenja i jedeš govna koja ti je ostavio u amanet, jednom riječju, trpiš poslijedice njegove genijalnosti, pogotovo ti ko Srbin, a i svi ostali Srbi.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 15:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
old fashion men je napisao:
On nam je uzeo državu i od nje napravio državu muslimanima, Hrvatima, Slovencima, crnogorcima, šiptarima i makedoncima, ovo gdje smo sada je poslijedica toga što je Tito napravio i naravno toga na što su luzerski Srbi pristali, e sada neka lupaju glavom o zid gdje su i šta su, ko ih jebe, msm sve Srbe ko jebe.


Zar Jehovini svjedoci prave razliku izmedju nacionalnosti?

nepokoreni je napisao:
Tito, jedan i jedini :salute: čovjek koji je jedini uspio da od ove stoke ovdje napravi naprednu i poštovanu naciju iz blata i pepela e to što mi ne znamo cijeniti....
Takav čovjek se više neće roditi ovdje, na ovim prostorima su pametni ljudi rjeđi od konstruktivnih postova OFM-a :roll:


Upravo tako. On je iz nista napravio nesto. A ovi sada od svega toga napravili nista.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Oni ne prave, kakve to veze ima sa mnom, ličim li ti ja na JS?

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
old fashion men je napisao:
Oni ne prave, kakve to veze ima sa mnom, ličim li ti ja na JS?


Pa slazes se sa svim njihovim stavovima, pa mi cudno kako se oko toga ne slazes.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 15:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
old fashion men je napisao:
Oni ne prave, kakve to veze ima sa mnom, ličim li ti ja na JS?

Ne ličiš taman posla, njima možemo da zalupimo vrata kad počnu da se preseravaju.... :lol:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 16:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2010, 11:58
Postovi: 624
Lokacija: Константинопољ
Nikola Tesla, par mjesta, pa Tito


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 16:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
nepokoreni je napisao:
Takav čovjek se više neće roditi ovdje


Srecom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 16:52 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2012, 10:13
Postovi: 39
За мене је најзначајнији Србин свакако Растко Немањић, потоњи Свети Сава, због више разлога, а пре свега што нам је дао идентитет.

_________________
Io non parlo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 17:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Ako cemo o politicarima onda vise cijenim Franju Tudzmana od Tite on je napravio funkcionalnu drzavu koja ce trajati "tisucu" godina Hrvatima dok je ovaj drugi napravio drzave drugima a nama k.... u celo i razvijen scenario etnickog nestanka sa ovih prostora :roll:

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Tako je, Tito je hrvatskoj državi udario temelje i ozidao je, a Franceku je ostalo samo da postavi krov i zavrti janje, a Srbi ostadoše ko popišani pitajući se šta se desilo, a najglasnij su bili u pjevanju hvalospjeva Titi, eto im ga sad ebo ih Tito glupih :roll:
Hrvatska je sada država koja će nadživjeti i Srbiju, ustvari vidimo da je već nadživjela, jer Srbija i ne postoji, njen teritorij se smanjuje i smanjuje.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
apokalipto je napisao:
Ako cemo o politicarima onda vise cijenim Franju Tudzmana od Tite on je napravio funkcionalnu drzavu koja ce trajati "tisucu" godina Hrvatima dok je ovaj drugi napravio drzave drugima a nama k.... u celo i razvijen scenario etnickog nestanka sa ovih prostora :roll:

Budimo realni, nijedna ex Yu republika nije nezavisna i samostalna, pa ni HR...samo dobro prodata.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Mozemo pricati sta hocemo, ali Titu nije niko ni do koljena, lijepo je cova rekao zajedno ste nesto samostalno ste nista. Sve ove nove drzave su kita, Slovenci bankrotiraju, Hrvati su duznicki robovi, Srbija isto tako, BiH kurton sama po sebi, Makedonija takodje, CG vukojebina mi ovdje u RS imamo jos i vozda koji kaze da smo bolji dio kurton drzave, jebe nas ko stigne. Tiiiiitooooo vrati seeeee, Tiiitoooo vratiiii seeeeee...

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Samo se vi tješite, HR je samostalna da samostalnija ne može biti, možda čak najsamostalnija država u Evropi.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
nepokoreni je napisao:
apokalipto je napisao:
Ako cemo o politicarima onda vise cijenim Franju Tudzmana od Tite on je napravio funkcionalnu drzavu koja ce trajati "tisucu" godina Hrvatima dok je ovaj drugi napravio drzave drugima a nama k.... u celo i razvijen scenario etnickog nestanka sa ovih prostora :roll:

Budimo realni, nijedna ex Yu republika nije nezavisna i samostalna, pa ni HR...samo dobro prodata.



To uredu ali i EU i krediti koje imaju su prolazni nece recesija trajati zauvijek upamti oni kakva je takva je D.R.Z.A.V.A

i to drzava u NATO clanstvu znaci Hrvati su se fino ustelili

Sta imaju Srbi u Bosni ?

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
old fashion men je napisao:
Samo se vi tješite, HR je samostalna da samostalnija ne može biti, možda čak najsamostalnija država u Evropi.


Zasto onda i Hrvati kukaju za Titom ako im je sad bolje?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Spoiler:
LemiGO je napisao:
Mozemo pricati sta hocemo, ali Titu nije niko ni do koljena, lijepo je cova rekao zajedno ste nesto samostalno ste nista. Sve ove nove drzave su kita, Slovenci bankrotiraju, Hrvati su duznicki robovi, Srbija isto tako, BiH kurton sama po sebi, Makedonija takodje, CG vukojebina mi ovdje u RS imamo jos i vozda koji kaze da smo bolji dio kurton drzave, jebe nas ko stigne. Tiiiiitooooo vrati seeeee, Tiiitoooo vratiiii seeeeee...



Na Balkanu nije moguce napraviti funkcionalnu multinacionalnu drzavu to je cinjenica Juga je u startu bila pogresan projekat osudjen da propadne i ugusi se u hektolitrama krvi....pogotovo nase krvi !!

Dakle Tito=govno

A Franji na grob odnijet cvijece i zapalit svijecu kad budem prolazio kroz Mirogoj :salute:

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs