banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 11 Maj 2024, 17:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7128 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 357  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
mrkvici su u tom dijelu na domacem terenu, problem im je preko vrbasa...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Braneee je napisao:
@svima
ko ih brani, i gdje to pise da ih neko brani i opravdava?
u gradu se mozda i svakodnevno desavaju ovakve tuce zbog djevojke, prijekog pogleda ili neceg drugog, ali sad je tu 5 klinaca u navijackim majicama pa je to vrijedno da se objavljuje na svim portalima i raspravlja o tome na forumu... kako su lesinari zlo, huligani, majmuni, idioti...
srbi su zlo, silovatelji, genocidasi, zlocinci...


Nema veze sa Lešinarima nego sa navijačkim pokretom i subkulturom. Ja Zvezdu obožavam, ali ne znam šta mogu imati zajedničko sa likovima kao Dunjić koji ima gomilu prijava, između ostalog za nanošenje teških tjelesnih povreda djevojci, Bogdanovom koji se fura na Arbeit macht frei nebuloze, Urošu koji gura baklju u usta nekom samo zato što je skontao da policajac. Ili hiljadima likova koji u takve gledaju kao u viša bića zato što stoje na šipci dok traje utakmica. Koliko god volio Zvezdu ne mogu naći nikakvu zajedničku crtu sa takvim likovima, naprotiv. A jedina razlika između takvih i Lešinara je brojnost i veličina grada, sve ostalo je potpuno isto.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Braneee je napisao:
@svima
ko ih brani, i gdje to pise da ih neko brani i opravdava?
u gradu se mozda i svakodnevno desavaju ovakve tuce zbog djevojke, prijekog pogleda ili neceg drugog, ali sad je tu 5 klinaca u navijackim majicama pa je to vrijedno da se objavljuje na svim portalima i raspravlja o tome na forumu... kako su lesinari zlo, huligani, majmuni, idioti...
srbi su zlo, silovatelji, genocidasi, zlocinci...


Па, резон у стилу "ко му је крив кад пара носем облаке, курчи се и сл." није ништа друго до оправдавање. А разлика између овог напада и свакодневних туча које се дешавају због цуре, пријеког погледа или нечег другог је мотивисаност овог случаја, која више забрињава и занима од неког насумичног испада. Кад Перо разбије Брану што се набацивао Милици, не можеш рећи "то се може сутра и мени десити", док у овом случају можеш. И треба о том писати и расправљати.

С тим, да нико (чини ми се) није рекао лоше ствари о свим Лешинарима, већ о тој некој екипи кретенчића, којих би се сви нормални Лешинари требали гнушати и очитати им буквицу ако су у могућности.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
I znaci iduci put na nekoj forumskoj pivi dodje skeva s majicom tvorova I vas 5orica ga nadegenjacite jer vrijedja vasu ljubav prema borcu I gradu koja se iskazuje lomljenjem sadnica i demoliranjem autobuskih Stanica na putu kuci.

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
I gradu koja se iskazuje lomljenjem sadnica i demoliranjem autobuskih Stanica na putu kuci.


iskazuje se i sa tim sto nemas svaki vikend u gospodskoj korteo sa sa par stotina gostujucih navijaca sa ljiljanima ili sahovnicama...taj u zvezdinom duksu ih ne bi sprijecio sigurno,jer bi na tv gledao prenos zvezda-cukaricki!



iskazuje se i stalnim akcijama pomoci domu Rada Vranjesevic,svake godine

iskazuje se i na utakmicama, stalnim ukazivanjem parolama na korumpiranost svih dosadasnjih vlasti


iskazuje se i sa skandiranjem u travniku ili sarajevu "Republika Srpska alee,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjedjuje",dok te "objektivna publika gadja svim i svacim...


sto to niko ne pominje,vec samo sadnice i baklje?


mada mislim da znam odgovor...vecini ne bi ni smetalo da im HZ ili TM defiluju Banjalukom sa svojim obiljezjima,jer idemo u Evropu,je li...i "ko nas zavadi,a tako smo lijepo zivjeli"

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16754
Нова Варош je napisao:
Šlagere ne trudi se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Kako ce oni biti u BL kad je zabranjeno ici gostujucim navijacima?
A i sve dobro sto urade, sjebu na najglupljim mogucim stvarima. Sto im smetaju sadnice? Da nisu slucajno i one nosile Zvezdine majice pa su ih morali polomiti?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Kako ce oni biti u BL kad je zabranjeno ici gostujucim navijacima?


koliko je zabranjeno?

dva,tri mjeseca?

sta je sa ostalih 15 godina?

i jeble te sadnice,otkud da Lesinari kidaju sadnice,koji ti je vise...??? :angry4: :angry4:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Sto koji mi je vise, pa to sam prvi put pomenuo. :D
A i nisu samo sadnice, eno na Boski ispod table o zemljotresu neko sprejom napisao samo Borac, aj Borac (ili tako nesto, ne sjecam se tacno), pa koji im je to trebalo, bas na tom mjestu?! Nemam nista protiv finih grafita kad se odrade kako treba, ali na nekim iole normalnim mjestima, ali oni saraju gdje stignu i sta stignu..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ne brini,i na vlasti su takvi kao ti...neđeljko iz gradske uprave vec godinama izdvaja sredstva da se presaravaju grafiti sa borcevim obiljezjima,i izjavljuje kako bi se trebalo promjeniti ime u nesto pitomije,jer znak lesinara plasi armiju turista koja dolazi u banjaluku.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
http://www.glassrpske.com/banjaluka/gra ... 53098.html

Citiraj:
Mislim da bi trebalo da izaberu neki drugi ljepši zaštitni znak, jer u svakom naselju možete da vidite simbol "lešinara", koji šalje poruku da je naš grad, grad strvina - rekao je Radulović.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Znaci tebi je ok sto su bas na tom mjestu, gdje pise o zemljotresu 69, kako i sta je bilo da neko napise crnim sprejom aj Borac?
Ja sam rekao da nemam nista protiv grafita (pogotovo ne tako lijepo odradjenim kao sto je taj sa slike, Borik), ali na nekim normalnijim mjestima, a to po meni definitivno nije mjesto za grafit..


Poslednji put menjao zerocool dana 13 Apr 2014, 13:29, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:29 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39436
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:

mada mislim da znam odgovor...vecini ne bi ni smetalo da im HZ ili TM defiluju Banjalukom sa svojim obiljezjima,jer idemo u Evropu,je li...i "ko nas zavadi,a tako smo lijepo zivjeli"

Jes' vala...Svi smo mi na tragu Nataše Kandić jer smatramo da je idiotizam tući ljude koji nose dresove srpskih klubova.
Usput, ja samo čekam da vidim ovde napisano opravdanje koje sam čuo juče od jednog Lešinara: "Nije se to desilo nego se sprema hapšenje Lešinara pa pripremaju teren". :lol:
zerocool je napisao:
Znaci tebi je ok sto su bas na tom mjestu, gdje pise o zemljotresu 69, kako i sta je bilo da neko napise crnim sprejom aj Borac?
Ja sam rekao da nemam nista protiv grafita, ali na nekim normalnijim mjestima, a to po meni definitivno nije mjesto za grafit..
Ne svataš ti to. Banjaluka je grad Lešinara, nije tvoj.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Schlager je napisao:
Citiraj:
I gradu koja se iskazuje lomljenjem sadnica i demoliranjem autobuskih Stanica na putu kuci.


iskazuje se i sa tim sto nemas svaki vikend u gospodskoj korteo sa sa par stotina gostujucih navijaca sa ljiljanima ili sahovnicama...taj u zvezdinom duksu ih ne bi sprijecio sigurno,jer bi na tv gledao prenos zvezda-cukaricki!
U sta mene zivot prodje. Sve kontam da se za moju sigurnost milicija brine kad ono lesinari moj miran san garantuju.




iskazuje se i stalnim akcijama pomoci domu Rada Vranjesevic,svake godine
Ako dajes da bi se reklamirao onda je bolje da I ne dajes

iskazuje se i na utakmicama, stalnim ukazivanjem parolama na korumpiranost svih dosadasnjih vlasti
Sds a ili nsnd-a

iskazuje se i sa skandiranjem u travniku ili sarajevu "Republika Srpska alee,Borac dolazi iz nje,za nju bori se i pobjedjuje",dok te "objektivna publika gadja svim i svacim...
?

sto to niko ne pominje,vec samo sadnice i baklje?
Baklje me ne interesuju sadnice da

mada mislim da znam odgovor...vecini ne bi ni smetalo da im HZ ili TM defiluju Banjalukom sa svojim obiljezjima,jer idemo u Evropu,je li...i "ko nas zavadi,a tako smo lijepo zivjeli"

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
vecini ne bi ni smetalo da im HZ ili TM defiluju Banjalukom sa svojim obiljezjima,jer idemo u Evropu,je li...i "ko nas zavadi,a tako smo lijepo zivjeli"

Citiraj:
ne brini,i na vlasti su takvi kao ti


Vri krv SDSovska
Samo udri, izborna je godina
:D :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Neđeljko je sljegao,docepao se vlasti,pa uredjuje covjek po gradu,doslo njegovih pet minuta...plasi ga znak lesinara,kao i jebene rafting turiste....toga sam svjestan,pa i ne boli...ali boli ovo sto pisete vi,rodjeni u ovom gradu...i toliko boli,da nemam vise ni snage ni volje da pisem o ovome :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Jbg, meni grafit na takvom mjestu, koji opisuje najvecu tragediju koja je zadesila nas grad nikad nece biti normalan.
Neka saraju moju zgradu nije frka (i jos ako bude neki dobro odradjen grafit prvi cu podrzati), ali neka imaju barem malo postovanja prema nekim mjestima i dogadjajima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39436
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
Neđeljko je sljegao,docepao se vlasti,pa uredjuje covjek po gradu,doslo njegovih pet minuta.(

Dok su SDS-ovi puleni svi redom potomci osnivača Banja Luke.
I nemoj brate da spinuješ (ovo je isto kao ono "mamurni Taško" kad je spomenut onaj profesor).....Niko nije napisao ružnu riječ protiv Borca ili akcija Lešinara (osim ovih tabadžijskih, uperenih protiv Banjalučana). Većina se izrazila pozitivno o muralima, meni su oni super i uglavnom ljepši od fasada na kojima se nalaze al' brate šaranje po tabli kojom je obilježena jedna od najvećih tragedija ovog grada je dno dna, ma šta pisalo na grafitu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Дакле, кул је напасти дечка у неком дуксу док са дјевојком хода по граду.

Уочи утакмице КК Игокеа - КК Партизан, Чеги се са екипом шетао по Бањалуци. Што њему нико није пришао и објаснио да је Бањалука град Лешинара?

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 13:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Bilo je i naših kad je bilo glasanje u Rosuljama za predsednika FK, ista priča.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7128 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 357  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs