banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 05:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2008, 20:48 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Dec 2007, 08:57
Postovi: 2
Lokacija: evo me...
sta se desilo tim ljudima...posebno emiru nemanji kusturici, totalno skrenuo, ko ga diro :lol:
al hajd to, Nele mu se pridruzio, otisao iz grada u kojem klinci po skolama jos uvjek gledaju i prepricavaju Top Listu Nadrealista, slusaju pjesme od Zabranjenog Pusenja i zale sto je Nele bez ikakvog razloga napistio svoj grad...
http://www.youtube.com/watch?v=suUfiBHFpyY

Legenda Sarajevske Raje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 21:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2007, 23:02
Postovi: 435
Lokacija: Sarajevo
Sto se mene tice, Nele je bio prilicno "vidovit"...kako je sve to znao, ni danas mi nije 100% jasno...

http://www.youtube.com/watch?v=kTiiXEf9 ... re=related

Srecom, sarajevski zid nikada nije izgradjen (mada je bilo u planu, "jedan moderan zid, tipa berlinski").
A da su se njime bavili smetljari, to stoji svakako.
:P

_________________
THE PURPOSE OF A BORG QUEEN IS TO BRING ORDER TO CHAOS.

RESISTANCE IS FUTILE!


http://www.youtube.com/watch?v=4n25pdHl ... re=related


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jan 2008, 21:47 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2007, 17:53
Postovi: 65
brown_eyes je napisao:
sta se desilo tim ljudima...posebno emiru nemanji kusturici, totalno skrenuo, ko ga diro :lol:
al hajd to, Nele mu se pridruzio, otisao iz grada u kojem klinci po skolama jos uvjek gledaju i prepricavaju Top Listu Nadrealista, slusaju pjesme od Zabranjenog Pusenja i zale sto je Nele bez ikakvog razloga napistio svoj grad...

Bez ikakvog razloga?????
Jesi ti prespavao prethodnu deceniju?

I nije problem u klincima vec u ovim matorima....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 23:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...i zasto napisa onu...kako ono ide-dobro dosli u r. srpsku...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2008, 03:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2008, 15:21
Postovi: 157
Lokacija: Херцеговина Светог Саве ђедовина
brown_eyes je napisao:
sta se desilo tim ljudima...posebno emiru nemanji kusturici, totalno skrenuo, ko ga diro :lol:


Mozda im je zasmetalo sto komsije Muslimani pucaju iz cista mira u srpske svatove i jos pri tome galame:"Svi ce Srbi iz Bosne - nije ovo Srbija"...:roll:

Mora se priznati da je to jedan dobar razlog da se zamislis o gradu u kojem zivis...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 03:26 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Pjevao je i Mladen (Tifa) o Grbavici, ali kome to objasnjavati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 03:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2008, 15:21
Postovi: 157
Lokacija: Херцеговина Светог Саве ђедовина
pa sto bi ljudi bili u gradu u kojem se puca u njihove svatove? U njihovu zastavu?
Pa imali ista sveto za njihove muslimanske sunarodnike?
Jedan od najsrecnijih dogadjaja za srpsku porodicu (kao i sve porodice ove planete) je vjencanje djece.
Sta su oni mogli ocekivati da im se desi kada je Sarajevo pucalo u Srbe u tako jednom svetom trenutku?

Nisu oni papci - papci su oni koji su vladali u Sarajevu tada , a to je SDA i oni koji su glasali za SDA - to su uzroci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 11:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
bORGqUEEN je napisao:
Nele je bio prilicno "vidovit"...kako je sve to znao, ni danas mi nije 100% jasno..

Po Duhu Svetom, ali ni sam nije bio svjestan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 13:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Vader je napisao:
bORGqUEEN je napisao:
Nele je bio prilicno "vidovit"...kako je sve to znao, ni danas mi nije 100% jasno..

Po Duhu Svetom, ali ni sam nije bio svjestan.


Jel' ti ovo ozbiljno ? :lol:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 14:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Veoma ozbiljno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Vader je napisao:
Veoma ozbiljno.


:lol:

TLN je sacinjavala grupa prijatelja. Scenarije za pojedine epizode su radili zajedno. Najvecu ulogu u pravljenju scenarija su imali Zena ( Zenit Djozic ), Djuro ( Branko Djuric ) i Sejo Sexson ( Davor Sucic, lider Zabranjenog Pusenja ). Tu je bilo jos likova koji su zasluzni za njihov uspjeh. TLN je nastavila sa uspjesnom produkcijom gegova u prvoj polovini agresije ili ako zelis rata ( :D ), kada je 'Nele' vec odavno bio u BG. Inace su se bavili ismijavanjem ( uz neophodno preuvelicavanje ) stvarnosti, za koju im nije nedostajalo inspiracije u blizoj i daljoj okolini. Stravicno je kako stvarnost zna biti mnogo gora od bilo kakvog crnog humora.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 14:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
I sve to što si napisala negira ono moje? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Vader je napisao:
I sve to što si napisala negira ono moje? :)


Humor je uobicajeni mehanizam samozastite ( u nedostatku pogodnijeg termina ) obicnih ljudi u razlicitim drustvima, u vremenima nadolazecih promjena. Da bi shvatio da ce se velike promjene desiti nije ti bilo neophodno sufliranje 'nevidljivog saptaca', bilo je sasvim dovoljno konkretnih, opipljivih dokaza.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 15:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Japanese_rose je napisao:
TLN je sacinjavala grupa prijatelja. Scenarije za pojedine epizode su radili zajedno. Najvecu ulogu u pravljenju scenarija su imali Zena ( Zenit Djozic ), Djuro ( Branko Djuric ) i Sejo Sexson ( Davor Sucic, lider Zabranjenog Pusenja ). Tu je bilo jos likova koji su zasluzni za njihov uspjeh. TLN je nastavila sa uspjesnom produkcijom gegova u prvoj polovini agresije ili ako zelis rata ( :D ), kada je 'Nele' vec odavno bio u BG. Inace su se bavili ismijavanjem ( uz neophodno preuvelicavanje ) stvarnosti, za koju im nije nedostajalo inspiracije u blizoj i daljoj okolini. Stravicno je kako stvarnost zna biti mnogo gora od bilo kakvog crnog humora.



Tipicno....

Nele nema pojma o humoru,on nije bio u TLN,on nema nikakve zasluge,on bio u Beogradu...kakva sranja... :-?

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 15:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Flavoure-Flave je napisao:
Japanese_rose je napisao:
TLN je sacinjavala grupa prijatelja. Scenarije za pojedine epizode su radili zajedno. Najvecu ulogu u pravljenju scenarija su imali Zena ( Zenit Djozic ), Djuro ( Branko Djuric ) i Sejo Sexson ( Davor Sucic, lider Zabranjenog Pusenja ). Tu je bilo jos likova koji su zasluzni za njihov uspjeh. TLN je nastavila sa uspjesnom produkcijom gegova u prvoj polovini agresije ili ako zelis rata ( :D ), kada je 'Nele' vec odavno bio u BG. Inace su se bavili ismijavanjem ( uz neophodno preuvelicavanje ) stvarnosti, za koju im nije nedostajalo inspiracije u blizoj i daljoj okolini. Stravicno je kako stvarnost zna biti mnogo gora od bilo kakvog crnog humora.



Tipicno....

Nele nema pojma o humoru,on nije bio u TLN,on nema nikakve zasluge,on bio u Beogradu...kakva sranja... :-?


Tipicno ( Vader, znala sam da ce se sada F-F javiti, Sveti Duh mi shanuo... :lol: :lol: :lol: ).

Pokusaj diskutovati sluzeci se argumentima. Nele sa svojim 'raskosnim' talentom u Bg, je u posljednjih 15 godina napravio - sta ? Za one koji hoce znati, Djuro je napravio uspjesnu glumacku i rezisersku karijeru, Sejo nekoliko uspjesnih albuma, a Zena se okrenuo sasvim drugim stvarima u zivotu. Nele je ostao isfrustriran vlastitom nemoci da bude ono sto je mislio da moze biti. :D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 15:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2007, 14:09
Postovi: 85
Lokacija: starcewica
ma, dobar je Nele- prorok, ljudi, nemojte tako :D zajebava se vani...

_________________
DJ_u


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Japanese_rose je napisao:

Pokusaj diskutovati sluzeci se argumentima. Nele sa svojim 'raskosnim' talentom u Bg, je u posljednjih 15 godina napravio - sta ? Za one koji hoce znati, Djuro je napravio uspjesnu glumacku i rezisersku karijeru, Sejo nekoliko uspjesnih albuma, a Zena se okrenuo sasvim drugim stvarima u zivotu. Nele je ostao isfrustriran vlastitom nemoci da bude ono sto je mislio da moze biti. :D [/i]


Argumentima???

Nele isfrustriran vlastitom nemoci???Jes' ti to sa sarajevo-x prepisala???Tipicno osporavanje Neleta od strane Bosnjaka.To se najbolje vidi po komentarima "istaknutih bosnjackih umjetnika" tipa Emira Hadzihafizbegovica koji govore za Neleta MALI SMRAD KOJI JE UTEKAO IZ SARAJEVA. :-? Nevjerovatno .Kusturica isto nije nista napravio.Nema on taj kvalitet ko onda kad je bio Emir i kad je radio sa Abdulahom Sidranom. :lol: No Smoking Orchestra garant sviraju po zborovima na Manjaci za 500 maraka.Album Zabranjenog Pusenja "Ja nisam odavle" ti nista ne govori!?
Moze Nele uraditi sta god hoce i ostvariti sta god ti padne na pamet,ali cete ga vi osporavati.Ali i njega boli qratz za takvim stavovima.

P.S.

I Brega je smrad i kreten,zar ne...!? :D Eh tih smecara koji su izasli iz "njihovog" Sarajeva je bas mnogo.

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 15:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2007, 12:36
Postovi: 1708
Lokacija: NBg,Нова Ва`ош,
Japanese_rose je napisao:
Flavoure-Flave je napisao:
[quote="Ja Nele je ostao isfrustriran vlastitom nemoci da bude ono sto je mislio da moze biti. :D [/i]



:-?..ma cini ti se...Mislim da je Nele najbolje i prosao..esi gledala snimke iz Brazila i turneje No Smoking Orchestra...o Kusturici je suvisno bilo sta govoriti...

Nele je bio iznad svih..on i Davor Dujmovic....Sexona se i ne sjecam u TLN

E a sta je Zena uradio sa karijerom..Nema ga u medijima.....joj sjecam ga se kao dijete u Sa...

_________________
We are the knights who say Ni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Sassy je napisao:
Japanese_rose je napisao:
Nele je ostao isfrustriran vlastitom nemoci da bude ono sto je mislio da moze biti. :D



:-?..ma cini ti se...Mislim da je Nele najbolje i prosao..esi gledala snimke iz Brazila i turneje No Smoking Orchestra...o Kusturici je suvisno bilo sta govoriti...


Mislim da se nema sta puno reci o bilo kom od njih ( iako nisam gledala te snimke iz Brazila ).

Citiraj:
Nele je bio iznad svih..on i Davor Dujmovic....Sexona se i ne sjecam u TLN


Sejo nije 'glumac', ali su radili skupa.

Citiraj:
E a sta je Zena uradio sa karijerom..Nema ga u medijima.....joj sjecam ga se kao dijete u Sa...


Mislim da je nesto deseto studirao u UK prije nekoliko godina. Cini mi se da se ozenio i ovo-ono ( valjda 'uozbiljio' ).

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
ružo nemoj da mi diraš nadrealiste. NI JEDNOG OD NJIH! bili su bogovi. najpametniji ljudi na ovim prostorima. i niko od njih ništa nije napravio nakon raspada. ni nele. ni đuro. a najmanje sejo. kraj diskusije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs