banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 09:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2657 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 133  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 15 Sep 2014, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pa šta mu je radila? Guzeljala na njemu u prazno? Ili se on pod prijetnjom od straha uzbudio. :P

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 15 Sep 2014, 11:59 
Kad te napadne zensko od 100 i kusur kila ukruti se to od stra'a... Nema tu hoces neces...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 15 Sep 2014, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Natovari se muško od 100 i kusur kila na žensko pa nikom ništa, a natovari se žensko od 100 kila na muško i odmah kuku i jao. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 16 Sep 2014, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8510
Fakat! Ja isto ne vidim problem sa tom kilažom i gabaritima(sudeći po slikama). Pa nije mu na glavu(gornju s mozak) sjela!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 16 Sep 2014, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Ma nije tu poenta sto ima 100 kila. Poenta je da mu se nije svidjela. Slicno kao sto se ni zensko ne buni kad na nju neko nasrce ako joj se svidja. Ako joj se ne svidja onda se buni. Stos je sto je muskarcima generalno vazniji fizicki izgled pa onda ovdje misle da je to zbog viska kilograma.
Ja mislim da je tu vise igralo ulogu sto je ona narkomanka, pa se bojao da ima sidu, ili neku bolest, a mozda je i vjeran svojoj djevojci. A drugo, kako bi se vi osjecali da se probudite usred noci, a neko na vama, nemate pojma ni ko, ni sta...
Jeste malo neobicno da muskarac prijavi zenu za silovanje zato sto su muskarci jaci fizicki, pa onda ispada kao da se nije mogao odbraniti, ispada kao da kaze "istukla me zena", ali ne vidim sta je to toliko vecini ovdje toliko cudno.
Problem je kad zena i udari ili istuce, ili siluje muskarca on to nece prijaviti jer ga je sramota, a sramota ga je i udariti zenu i odbraniti se. Srecom, zene su manje agresivne pa se to rjedje dogadja nego u obrnutom redoslijedu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 16 Sep 2014, 14:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23495
Čuj žene manje agresivne.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 16 Sep 2014, 18:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Kako on sve lepo objasni..Svidja mi se.
Da valja cemu ne bi imala potrebu ikoga da siluje,prosto i jednostavno.Pa nece te silovati Adriana Lima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 16 Sep 2014, 18:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
А може и у "Религија и глупости". :)

The Satanic Temple has announced that it will provide pamphlets on Satanism to students in Florida, following the school board’s decision permitting the distribution of religious materials.

Among the materials that are set to be distributed are pamphlets on the philosophy, practice of Satanism, the Satanic Temple’s tenets. Also, the sect tells school children about their legal rights to choose to practice Satanism, according to the official press release.

Earlier this month, the school system made a decision to let any religious and atheist materials be provided in schools.

The Temple said that although it does not agree with the school board’s decision to allow religious materials in schools, it will continue “to ensure that pluralism is respected whenever the Church/State division is breached.”

Temple spokesperson Lucien Greaves explains: “We think the responsible thing to do is to ensure that these students are given access to a variety of differing religious opinions, as opposed to standing idly by while one religious voice dominates the discourse and delivers propaganda to youth.”

“I am quite certain that all of the children in these Florida schools are already aware of the Christian religion and its Bible, and this might be the first exposure these children have to the actual practice of Satanism. We think many students will be very curious to see what we offer,” Greaves added.

The Satanic Temple came into the media spotlight after announcing it is going to erect a seven-foot Baphomet statue next to a Ten Commandments monument at the Oklahoma State Capitol. It also unveiled plans to build a chapel in Detroit.

http://rt.com/usa/188148-satanic-temple ... s-schools/

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 18 Sep 2014, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Cela Pensilvanija traži ubicu u SRPSKOJ UNIFORMI koji je pucao na policajce Video| 18. 09. 2014. - 13:45h 13:59h | Komentara: 115 .
Cela policija u Pensilvaniji je danima u poteri za Erikom Frejnom (31) koji je ubio pripadnika Nacionalne policije Briona Diksona (38) i ranio Aleksa Daglasa (31). Frejn je opsednut bitkama iz Drugog svetskog rata i istočnoevropskom vojskom, a posebno četničkim uniformama.

Slika

Smatra se da je veoma opasan, možda naoružan puškom i kalašnjikovom. Škole u okolini mesta zločina danas ne rade zbog potrage.


Potpukovnik Džordž Bivens saopštio je danas da Frejn “pripada jedinici za rekonstrukciju vojnih događaja”, koja je fokusirana na istočnoevropske vojske.





“Obrijao je glavu sa strane, a ostavio dugačku kosu na temenu”, dodao je on.


Policija opisuje Frejna kao dobrog strelca i umetnika preživljavanja, koji je kivan na policiju i vlasti.


“Uglavnom se sam obučavao za preživljavanje”, rekao je Bivens.



Jedinica za vojnu simulaciju kojoj Frejn pripada “Istočni vuk” ima ulogu čete vojnika istočne Evrope. Frej zvani “Vuk” je ljubav prema srpskoj uniformi pokazao i na fotografijama koje je postavio na svoj Fejsbuk profil, a da voli i srpsku tradiciju dokazao je poziranjem ispred Hrama Svetog Save u Beogradu.
Slika
Žrtve


Prema njegovim rečima, Frejn je često menjao posao i nikada se nije duže zadržao na jednom položaju. Pripadao je grupi ljudi koji su simulirali vojnu istoriju i bili opsednuti Istočnom Evropom u vreme hladnog rata.



“Mnogi od tih ljudi bi bili spremni da odu toliko daleko”, objašnjava on. “Oni šiju ili nabavljaju uniforme i proučavaju istoriju datog perioda i uporedio bih to gotovo sa rekonstrukcijom vojnih događaja”.






On je takođe rekao da je Frejn u proteklih nekoliko godina odlazio u Evropu.
Policija je upozorila stanovništvo da bude oprezno tokom potrage za Frejnom. Biven im je preporučio da zaključaju vrata i ne gase svetla. Više od 150 policajaca učestvuje u potrazi.


Umetnički direktor Džeremaja Hornbejker, koji je poznavao Frejna skoro deset godina, ispričao je za Ej-bi-si njuz da su Frejna često angažovali prilikom snimanja filmova kao stručnjaka za vojsku i oružju. U kratkom filmu iz 2007. godine “Lustig” igrao je nemačkog vojnika.


Ovaj više liči na Ramba.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 07:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Umrla najstarija Hercegovka

U Trebinju je u 106. godini umrla najstarija Hercegovka baka Krstinja Šupljeglav.

Baka Krstinja, koju su svi odmila zvali Kika, je iz trebinjskog sela Uvjeća i važila je za veoma pametnu i duhovitu ženu koja je vrlo rijetko išla doktorima.

Živjela u Trebinju sa sinom Savom i snahom Jovankom, rodila je sedmoro djece, od kojih ima dvanaestoro unučadi, osamnaestoro praunučadi i šesnaestoro čukununučadi.

Ova Hercegovka je uvijek isticala da su joj oni najveće blago u životu i da joj daju snagu da živi i da se raduje svakom novom danu, javlja Srna.

Baka Kika je umrla sinoć, a sutra će biti sahranjena u obiteljskom groblju u Dživaru kod Trebinja.

Tale, 'oćeš i ti ovoliko?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 07:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Mogla bi lako jer joj je glava kao u Kike.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 07:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Whotanoob je napisao:
Mogla bi lako jer joj je glava kao u Kike.

Slika

Nije.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 08:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
cicak je napisao:
Tale, 'oćeš i ti ovoliko?

Neću, jerbo nisam Šupljeglav. :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Jesu li ti Šupljeglav dugovjeki?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Koliko znam nisu, jedino što nemaju briga. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Dođe i moje na svoje!

Muškarci s velikim trbuhom bolji ljubavnici

Žene odmorite se od jurnjave za Adonisovim dvojnikom i umjesto toga preusmjerite svoj pogled na frajere koji izgledaju poput Homera Simpsona. Postoji znanstvena činjenica zašto biste to trebale učiniti.

Naime, studija iz Turske kaže kako seks s debljim muškarcem traje duže.

Prema ovoj studiji, seksualni odnosi muškaraca koji imaju veći trbuh traju u prosjeku 7,3 minuta, dok je prosječno trajanje seksa mršavih muškaraca manje za pet minuta.

Također, ovim istraživanjem je otkriveno kako mršaviji muškarci češće pate od prerane ejakulacije.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
A šta misliš zašto? :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39429
Lokacija: Месечева икра
Ma debeli muškarci, isto kao i debele cure, kontaju "sad pa ko zna kad opet" i onda daju sve od sebe da iskoriste priliku :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
cicak je napisao:
Dođe i moje na svoje!

Muškarci s velikim trbuhom bolji ljubavnici

Žene odmorite se od jurnjave za Adonisovim dvojnikom i umjesto toga preusmjerite svoj pogled na frajere koji izgledaju poput Homera Simpsona. Postoji znanstvena činjenica zašto biste to trebale učiniti.

Naime, studija iz Turske kaže kako seks s debljim muškarcem traje duže.

Prema ovoj studiji, seksualni odnosi muškaraca koji imaju veći trbuh traju u prosjeku 7,3 minuta, dok je prosječno trajanje seksa mršavih muškaraca manje za pet minuta.

Također, ovim istraživanjem je otkriveno kako mršaviji muškarci češće pate od prerane ejakulacije.

samo 2.3 min?!!!
strašno :lol:
pa nek mi se opet neko nasmije kad kažem da volim krupnije muškarce :D

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: vrli svijet
PostPoslato: 25 Sep 2014, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23495
Naravno da duže traje. Dok se pomjeri i namjesti prođe 5 minuta. Ostatak je kao kod mršavih.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2657 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 133  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs