banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 02:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7187 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 360  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Apr 2014, 08:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
Raskoljnikov je napisao:
Eto, Delije su organizovale dobrovoljno davanje krvi, organizuju koncerte, prikupljju pomoc. Zasto to ne urade i Lesinari? Zar to nije lijep gest, pa nek se promovise u medijima. Nek se vidi da ima humanosti.

:lol:
nemaju vremena zato sto su zauzeti prebijanjem ljudi po ulici...

i ko da promovise u medijima? ovi isti?
Slika
obrati paznju na dio smrdljivi novinari...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ne volim se upuštati u rasprave sa glupacima, beskorisne su, samo moram da... izrazim svoje zgražavanje (ne čuđenje, šta bi tu uopšte i iznenadilo!) nad potpuno poremećenim načinom razmišljanja. Možda i gore samog tog slučaja je saznanje koliko je ljudi spremno opravdati takvo devijantno ponašanje. E to mi nije jasno. Bilo bi vam ok da vam neko sutra tako maltretira dijete (kad ste već neosjetljivi na 'nekog tamo nepoznatog', bi li vas to uznemirilo i razljutilo?)

Ma i ne očekujem odgovor, ko vas jebe.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 11:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Koju majicu bi dijete nosilo i u kojem gradu?


Prolupavam, čitav taj navijački svijet je dno, a svako malo izađu ovakvi i još gori primjeri da to potvrde.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 11:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
volim ovakve ljude kao papucar,koji kapiraju sustinu i realnost trenutka u kojem zivimo,bez obzira sto je u ovom slucaju meta navijac njegovog kluba.


btw,ja imam 10 hiljada postova ovdje,ali nemam nijedan na automobilima,vizuelnoj umjetnosti,telefonima,filozofiji i programiranju.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 11:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29514
Lokacija: Banjaluka
Da, ali ajde onda objasni sto npr ne napadaju ljude koji nose dresove Uniteda, Barselone, itd, itd? Kakve veze ima Zvezda sa njima? Kad je Borac igrao poslednju takmicarsku utakmicu sa Zvezdom, prije 21-2 godine? Znaci tad 95% tih navijaca nije bilo ni rodjeno, isprani im mozgovi, ne znaju ni sami sto to rade, samo im je receno da tako treba. Smeta im klub iz druge drzave koji nema ama bas nikakve veze sa njima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nisam sig je li me Schlager uvrijedio ili dao kompliment, ne mogu provaliti :D

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29514
Lokacija: Banjaluka
Nije Schlager skontao sta si ti mislio, pa te je zato pohvalio. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Shlager skontao da ti držiš njegovu stranu u ovoj priči :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
papučar je napisao:
Nisam sig je li me Schlager uvrijedio ili dao kompliment, ne mogu provaliti :D

uvrijedio,uvrijedio
ne pricaj sa njim nabodi gaaa


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ziri,il ti prestani pisat ovdje,il pocinje moja dominacija na filozofiji i programiranju,il gdje si vec moderator :lol: :lol:

jel stvarno ne kapiras da su zvezda i partizan trn u oku momcima koji su sad u godinama u kojima misle da je njihova misija da banjaluka ponovo postane crveno-plavi grad?

a ne united i barcelona?

ne kapiras da je otislo sve u p.m i da su u ovoj poslijeratnoj propasti,i demografskim promjenama 90 % klinaca poceli navijat za ta dva beogradska kluba?

dok je banjaluka bila banjaluka,na utakmicama borac-zvezda i borac-partizan,odnos na tribinama je bio 90%-10% za borac,a 2001 i 2006 kad je zvezda dolazila bilo je obrnuto!

momci su mladi,vjeruju da se tu nesto moze promjeniti,vratiti na nekadasnje...

to je mladost,entuzijazam i vjera da se moze promjeniti svijet...

ja ih samo razumijem,a naravno da ne mislim tako...jer vec sam u godinama kad znam da covjek tesko moze promjenit i sam sebe,a kamoli svijet :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Meni ti slageru nisi jasan po ovom pitanju ni malo kao cova koji je sa koncarom jajetom grebom najkom i ostalim birvaktile povracao iz voza u pokretu sada branis maloumnike koji terorisu naselja prebijaju coporativno ljude koji paz sad nisu dosli organizovano na utakmicu vec krenuli iz stana da kiflu ili bace smece.
Gdje nestade ono jedan na jedan

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16783
Šlagere ne trudi se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
chils je napisao:
Meni ti slageru nisi jasan po ovom pitanju ni malo kao cova koji je sa koncarom jajetom grebom najkom i ostalim birvaktile povracao iz voza u pokretu sada branis maloumnike koji terorisu naselja prebijaju coporativno ljude koji paz sad nisu dosli organizovano na utakmicu vec krenuli iz stana da kiflu ili bace smece.
Gdje nestade ono jedan na jedan


chils,jos je gore bilo u vrijeme mene i tih momaka.....za biffe aleksinac znam da znas gdje je bio,ali isto tako znam da ne pratis sport,pa se raspitaj sta se desavalo tamo ovako aprilskih dana 1990...il se raspitaj ko mi je Kemi izbio oko na autokomandi u beogradu :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Hehehe ne kontamo se ja I ti nikako. Nije stvar marisane u slavonskom brodu ili rokanja sa saraijama u bl. Stvar je da oni vulturesi ili rba nisu jebavali postene ljude poslije utakmice vrhunac je bio pijanka I galama u baterflaju.

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29514
Lokacija: Banjaluka
Sport i na pola igara, dodji slobodno. 8)

Pa vidim da su im trnu u oku, samo ne kontam sto? Sta su to njima uradili ti klubovi, ili navijaci tih klubova da ih toliko mrze? Na to mislim, u tom poredjenju ti dodje isto, neko nosio Zvezdinu ili Barseloninu majicu, nemas ti nikakve veze sa tim klubovima, a napadas samo jedne. Neces ti na silu promjeniti nista, samo mozes napraviti kontra efekat, znas to i sam. Da sad taj momak mozda nece poceti navijati za Borac zato sto ga je 5 junackih Lesinara napalo dok je bio sa curom, ako su tolike mudonje ne idu sami traziti te sto nose majice, nego uvijek kad bude frka cujes 5-10 ljudi napalo jednog? Ovako bi mozda i otisao na utakmice Borac i podrzao (ako vec nije), poslije ovog cisto sumnjam.
Ili prije par godina kad su napali dvojicu mojih prijatelja kad su se vracali iz grada, i jednog (imao je tad dugu kosu) su toliko isprebijali, da mu je lobanja bila napukla i jedva prezivio, bio neko vrijeme i u komi. Kontam da je i to ok, zamalo ubiti nekoga samo zato sto je drugaciji? I naravno i tad ih je bilo jedno 4-5 puta vise, standard.
Sad velika vecina tih klinaca navija za Borac, sto je ok, i vec po tome je BL crveno-plavi grad, a to sto 5-10-50 ljudi ponekad nosi Zvezdinu/Partizanovu majicu nece promjeniti. A uvijek, u sve i jednom gradu svijeta ce biti odredjen broj ljudi koji navijaju za druge klubove i to se nikad nece promjeniti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
znas da ti ja nisam za neke dugotrajne rasprave,iznesem stav,i nikad se ne trudim da sugovornika ubjedim da sam u pravu.

kod tebe vidim dobronamjernost i potpuno odsustvo kapiranja te navijacke subkulture....drugaciji su tu kontovi od tvog ili mog (sadasnjeg),zato je bolje da ovdje zavrsimo.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Joj kakvo nafuravanje na Borac. Fuj, gade mi se. Grupa klipana koja misli da je sad biti kul "navijač" i Lešinar i ići okolo i "braniti" boje svog kluba. I igrače i upravu Borca treba da bude sramota ovakvih debila i da se istog trenutka ograde od njih. Premlatiti nekog na ulici jer nosi majicu drugog kluba nije navijanje i nije ljubav prema klubu. Mislim da su ovime pokupili par simpatija kod sebi sličnih, a ostatak građana ih se gadi. Ako su nekad ljudi imali averziju prema navijačima jer su mislili da su huligani i nasilnici ovo će to samo još više pojačati... :roll:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šlager i terminologija, subkulture, promjena svijeta, čovjek bi rekao da vulturesi hrane gladne i prevode starice preko ulice, a ne da u sranje stanju stvarnosti čine još veća sranja. Kao da je katastrofa što je nekome iz BL draži partizan ili FK Lauš od Borca...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
@ziri
jos nije bilo problema sa navijacima united-a i barselone, kad ih bude ne sumnjam da ce i te majice skidati po gradu...
poredi sa nekim klubom s kojim imamo "istoriju" sukoba...

@svima
ko ih brani, i gdje to pise da ih neko brani i opravdava?
u gradu se mozda i svakodnevno desavaju ovakve tuce zbog djevojke, prijekog pogleda ili neceg drugog, ali sad je tu 5 klinaca u navijackim majicama pa je to vrijedno da se objavljuje na svim portalima i raspravlja o tome na forumu... kako su lesinari zlo, huligani, majmuni, idioti...
srbi su zlo, silovatelji, genocidasi, zlocinci...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2014, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Mogu misliti kako bi tek prosao neko sa majicom Kondora ili Mrkvica

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7187 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 360  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs