banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 05:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4224 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 212  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Apr 2010, 13:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
!hej LUDILO - Nova tarifa iz HT ERONET-a

Pošteno se napričaj s novom !hej ludilo tarifom

Noćni telefonski pozivi često znaju biti nelagodni. No, ako je riječ o pozivima i porukama u !hej ludilo tarifi, nelagodu odmah zamijenjuje ugoda. A evo i zašto…

Nova !hej ludilo tarifa je posebno osmišljena tarifa za one koji često koriste mobitel u večernjim ili kasnim noćnim satima. Ako u detalje voliš pričati i prepričavati, onda ovo što ćeš sada pročitati svakako prepričaj drugima.

!hej ludilo tarifa 19-7 h
• razgovori unutar ERONET mreže 0 KM (Nakon prve minute)
• najpovoljnije SMS poruke u BiH

Slobodno šalji poruke, zovi i razgovaraj čitavu noć. A ako nekog probudiš, mi ćemo uputiti ispriku umjesto tebe.

Ludilo se širi odmah! Ostvari bonus od 180 besplatnih minuta razgovora!
Bez obzira na to jesi li novi ili postojeći !hej korisnik, ako aktiviraš !hej ludilo tarifu do 31.5.2010. odmah po aktivaciji dobivaš 30 minuta besplatnih razgovora prema svim mobilnim mrežama u BiH i tako sljedećih 5 mjeseci. Dakle, čeka te ukupno 180 besplatnih minuta razgovora!

Kako aktivirati tarifu?
Jednostavno. Pošalji SMS poruku sadržaja TM akt Ludilo na broj 0637798. Pritom obavezno stavi razmake između riječi.

Cijene unutar HT ERONET mreže (7-19 sati): 0,37
Cijene unutar HT ERONET mreže (19-7 sati, prva minuta razgovora): 0,37
Cijene unutar HT ERONET mreže (19-7 sati, svaka slijedeća minuta): 0,00
Pozivi prema mrežama BH Mobile i m:tel: 0,37
Pozivi prema fiksnim mrežama u BiH: 0,23

SMS (u zemlji i prema inozemstvu, 7-19 sati): 0,11
SMS (u zemlji i prema inozemstvu, 19-7 sati): 0,06

U cijene je uključen PDV.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2010, 20:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Imam problem sa 063. Ne mogu aktivirati onu uslugu 1000min, a ni taj drugi broj ne moze, stalno kaze da su brojevi neaktivni, a nisu? Zvao call centar 0653801 vec dva dana, i niko se ne javlja. wtf?

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2010, 11:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Tommy Vercetti je napisao:
Imam problem sa 063. Ne mogu aktivirati onu uslugu 1000min, a ni taj drugi broj ne moze, stalno kaze da su brojevi neaktivni, a nisu? Zvao call centar 0653801 vec dva dana, i niko se ne javlja. wtf?


Upute za aktivaciju !hej TI broja u ERONET mreži pogledaj ovdje. Prije toga pogledaj da li ti je aktivna tarifa !hej Zovimo (provjeriš u !hej Izborniku, pozoveš 063 456, te odabereš opciju 3) jer druge tarife nemaju mogućnost odabira !hej Ti broja.

Što se Službe za korisnike tiče, kada pozoveš odaberi opciju 2, ne 3, na broju 3 se ne javljaju. Isprobano. :) Btw, broj je 063 3801.

LP


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2010, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Sredio maloprije :)
I na 3ku se javljaju, bar se meni maloprije zena javila, a prije nije htjelo ni na dva. Uglavnom, sad su iskomplikovali bespotrebno aktiviranje ove usluge.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 12:56 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
E sta mislite o ovom HEJ Ludilo cini mi se povoljno jel itko aktivirao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 17:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
TEEN je napisao:
E sta mislite o ovom HEJ Ludilo cini mi se povoljno jel itko aktivirao


Nije loše, s tim što su ove besplatne minute trebali omogućiti i prema druga dva operatera u BiH, ne samo u ERONET mreži.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 18:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
Ja sam se prebacio s BHT na Eronet imam onaj super broj a i ova tarifa je dobra poruke 0,06 a pozivi besplatni.
A dobro bi bilo da vrijedi i za MTEL i BH al dobro je i ovo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 22:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
TEEN je napisao:
Ja sam se prebacio s BHT na Eronet imam onaj super broj a i ova tarifa je dobra poruke 0,06 a pozivi besplatni.
A dobro bi bilo da vrijedi i za MTEL i BH al dobro je i ovo


Jeste dobro ako živiš u Hercegovini (tj. tamo gdje većina ljudi koristi ERONET). Meni bi te besplatne minute praktično propadale jer ih nemam na koga trošiti. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 11:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
Nisam iz herc.vec je velik broj prijatelja kupilo ovu hej karticu tako da ove besplatne minute su dobrodosle a bilo bi dobro da hej broj vrijedi prema BHT


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 11:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
TEEN je napisao:
Nisam iz herc.vec je velik broj prijatelja kupilo ovu hej karticu tako da ove besplatne minute su dobrodosle a bilo bi dobro da hej broj vrijedi prema BHT


Jesi li ti aktivirao novu tarifu? Znaš li da li se i starim korisnicima naplaćuje prijelaz na istu, ili vrijedi kao i za druge tarifne modele (prilikom svake nadoplate računa jedna promjena tarife besplatna)?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 12:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
Jesam aktivirao sam pošaljes poruku TM akt LUDILO na 063 77 98 nista ti se ne naplacuje barem meni nije ja sam novi korisnik.dobijes poruku da je aktivacija uspjesna


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 12:10 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
na site eronet-a ne pise nista o tome sta si naveo.Nista posalji SMS i to ti je to.Pozz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 12:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
TEEN je napisao:
Jesam aktivirao sam pošaljes poruku TM akt LUDILO na 063 77 98 nista ti se ne naplacuje barem meni nije ja sam novi korisnik.dobijes poruku da je aktivacija uspjesna


Da, ali ti si novi korisnik. Tamo i piše da novi korisnici imaju pravo na jednu besplatnu promjenu. Šta je sa korisnicima od 2004. godine, na primjer? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 12:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
Mom prijatelju nisu naplatili i on je stari hej korisnik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 18:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2010, 12:27
Postovi: 7
Ludilo se širi odmah! Ostvari bonus od 180 besplatnih minuta razgovora!
Bez obzira na to jesi li novi ili postojeći !hej korisnik, ako aktiviraš !hej ludilo tarifu do 31.5.2010. odmah po aktivaciji dobivaš 30 minuta besplatnih razgovora prema svim mobilnim mrežama u BiH i tako sljedećih 5 mjeseci. Dakle, čeka te ukupno 180 besplatnih minuta razgovora!

Tek sam sad primjeatio da besplatne minute vrijede i prema BHT MTEL-u


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 23:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
Koliko kosta taj hej broj?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Apr 2010, 01:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
smucek je napisao:
Koliko kosta taj hej broj?


15km mislim


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Apr 2010, 10:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
smucek je napisao:
Koliko kosta taj hej broj?


15 KM sa PDV-om, odnosno 25 KM ako kupuješ DUET paket.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2010, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
SMS Znanjem do novog telefona Gigaset C380 DUO

Promotivno takmičenje BH Telecoma

“SMSZnanjem do novog telefona - GIGASET C380 DUO!”

1. ORGANIZATOR

Promotivno takmičenje “SMS Znanjem do novog telefona - GIGASET C380 DUO!” organizuje i provodi

BH Telecom d.d. Sarajevo, Obala Kulina bana 8, 71000 Sarajevo (u daljem tekstu i kao: Organizator).

2. TRAJANJE PROMOTIVNOG TAKMIČENJA

Promotivno takmičenje počinje 05.04.2010. i traje do 08.05.2010. godine.

3. PODRUČJE ORGANIZACIJE I PROVOĐENJA TAKMIČENJA

Cjelokupno područje Bosne i Hercegovine za korisnike usluga BH Mobile i BH Line mreže, BH Telecoma.

4. SVRHA TAKMIČENJA

Promocija BH Telecoma.

5. PRAVO NA UČEŠĆE

U promotivnom takmičenju mogu učestvovati svi oni koji imaju prebivalište na području BiH, korisnici BH Telecoma, pravna i fizička lica, i to: svi korisnici usluga BH Mobile (i postpaid i prepaid) i BH Line mreže.



Pravo na učešće u takmičenju nemaju osobe zaposlene u BH Telecomu d.d. Sarajevo, kao ni članovi njihove uže porodice (bračni drug i djeca). Dobitnici nagrada pružiće sve informacije i dokumente potrebne da bi se mogla primijeniti Pravila ovog takmičenja, kao i odgovarajući zakoni. Ako je dobitnik poklona BH Telecoma maloljetna osoba, podobna je da primi nagradu samo uz odobrenje roditelja ili zakonskog staratelja. Dobitnici poklona su isključivo ona lica na koje glasi naziv telefonskog priključka, odnosno ona lica na čije ime je zaključen ugovor o pretplatničkom odnosu u BH Line i BH Mobile mreži, i koja posjeduju Ultra certifikat (prepaid korisnici BH Mobile).



6.NAČIN UČESTVOVANJA U TAKMIČENJU

Svaki postojeći i novi korisnik BH Mobile i BH Line mreže učestvuje slanjem SMS poruke sa jednim slovom u SMS poruci (a, b, c) koje je navedeno ispred odgovora, a koji smatraju tačnim, na broj: 061 11 99. Broj SMS poruka za učešće nije ograničen. Cijena SMS poruke je 0,50 KM, bez uračunatog PDV.



Promotivno takmičenje traje od 05.04. do 08.05.2010. godine, 30 dana u kontinuitetu. Takmičenje je koncipirano u 5 ciklusa, koji traju po 6 dana. Prvog dana svakog od ciklusa takmičenja će biti objavljeno nagradno pitanje u dnevnim novinama Dnavni avaz i Oslobođenje, kao i na web stranici BH Telecoma. Na postavljeno pitanje korisnici BH Mobile i BH Line mreže šalju odgovore tokom trajanja tog ciklusa. Svi korisnici BH Telecoma mogu osvojiti i više od jednog fiksnog telefona GIGASET C380 DUO, slanjem više poruka sa slovom ispred tačnog odgovora, ukoliko budu izvučeni kao sretni dobitnici!

7. OBJAVA PRAVILA PROMOTIVNOG TAKMIČENJA

Pravila promotivnog takmičenja će biti objavljena u petak, 02.04.2010.godine u dnevnim novinama

„Dnevni avaz“ i „Oslobođenje“, kao i web stranici BH Telecoma: www.bhtelecom.ba.

8. IZVLAČENJE DOBITNIKA POKLONA

Izvlačenje dobitnika promotivnog takmičenja će se obaviti na kraju svakog od pet ciklusa:

za 1. ciklus, koji traje od 05.04. do 10.04.2010. - izvlačenje dobitnika je 13.04.2010. (utorak)

za 2. ciklus, koji traje od 12.04. do 17.04.2010.– izvlačenje dobitnika je 20.04.2010. (utorak)

za 3.ciklus, koji traje od 19.04. do 24.04.2010.– izvlačenje dobitnika je 27.04.2010. (utokak)

za 4.ciklus, koji traje od 26.04. do 01.05.2010.– izvlačenje dobitnika je 04.05.2010. (utorak)

za 5.ciklus, koji traje od 03.05. do 08.05.2010.– izvlačenje dobitnika je 11.05.2010. (utorak).



Tom prilikom će biti izvučeno po 10 dobitnika poklona za svaki ciklus, odnosno 50 dobitnika poklona – Gigaset C380 DUO u 5 ciklusa. Izvlačenje dobitnika će biti provedeno putem slučajnog kompjuterskog odabira, a na osnovu zadatog softverskog algoritma. Izvlačenje će nadgledati oficijelni žiri od pet članova, koji će imenovati BH Telecom.

9. OBJAVA DOBITNIKA NAGRADA

Imena sretnih dobitnika telefona GIGASET C380 duo, odnosno dobitni korisnički BH Mobile i BH Line brojevi, biće objavljeni u „Dnevnom avazu“ i „Oslobođenju“, kao i na web stranici BH Telecoma www.bhtelecom.ba , i to:

· za 1. ciklus - 14.04.2010.

· za 2. ciklus - 21.04.2010.

· za 3.ciklus - 28.04.2010.

· za 4.ciklus - 05.05.2010.

· za 5.ciklus -12.05.2010.

10. POKLONI

50 telefona GIGASET C380 DUO, ukupne vrijednosti 5.955,00 KM bez uračunatog PDV-a. Jedinična neto cijena jednog telefona GIGASET C380 DUO je 119,10 KM bez PDV-a.



11. OBAVJEŠTAVANJE I VERIFIKACIJA DOBITNIKA I URUČIVANJE POKLONA

Svi korisnici BH Mobile i BH Line BH Telecoma čiji su korisnički brojevi izvučeni u ovom takmičenju znanja i objavljeni u dnevnim novinama „Dnevni avaz“ i „Oslobođenje“, kao i na web stranici www.bhtelecom.ba do 12.05.2010. godine, su dužni da do 21.05.2010. godine do 16.00 sati verificiraju svoj status dobitnika, odnosno prijave se kod BH Telecoma (Izvršnoj direkciji za marketing i prodaju BH Telecoma, u Sarajevu, Bulevar M.Selimovića 18, 3.sprat), uz prezentaciju ličnih identifikacionih dokumenata, radi utvrđivanja prava na poklon. U suprotnom, gubi se pravo na dodjelu poklona. Sve telefone koji eventualno ne budu dodijeljeni zadržava Organizator za svoje svrhe.



Organizator se obavezuje da će sretnim dobitnicima uručiti poklone najkasnije 30 dana od dana isteka roka za verifikaciju, odnosno, do 21.06.2010. godine.



U slučaju spora između Organizatora i sudionika ovog promotivnog takmičenja nadležan je Općinski sud u Sarajevu.

12. PREUZIMANJE POKLONA

Prilikom preuzimanja poklona, dobitnici su dužni da potpišu Prijemnicu poklona, sa navedenim podacima o poklonu. Identifikacija dobitnika će se vršiti uz prezentaciju CIPS lične karte, putne isprave, vozačke dozvole i CIPS prijavnice. Prikom preuzimanja poklon telefona korisnik sa sobom mora imati i BH Mobile SIM karticu/broj sa koje/kojeg je učestvovao u takmičenju, odnosno poslao SMS poruku na broj: 061 11 99.

13. ZAMJENA, PRENOS I ODGOVORNOST U VEZI SA PROMOTIVNIM POKLONOM

Nije dozvoljena nikakva zamjena poklon telefona njenom vrijednošću u novcu. Pokloni se ne mogu prenijeti niti ustupiti drugima prije nego što se izvrši njihovo uručenje dobitniku. Učesnici se slažu da Organizator, BH Telecom d.d. Sarajevo, neće biti odgovoran u vezi sa prijemom poklona, te funkcionisanjem ili upotrebom ovako dobijenog telefona. Učesnici prihvataju da Organizator nije, niti će na bilo koji način biti odgovoran za ikakve obaveze, garanciju ili jamstvo koje bi, bilo po zakonu ili po prirodi stvari, mogli nastati u vezi s bilo kojim poklonom, što uključuje, ali se ne ograničava na kvalitet, mehanička svojstva ili prikladnost aparata. Isporučilac fiksnog telefonskog aparata, Simko d.o.o. Sarajevo, obavezan je da, uz priloženi garantni list, otkloni eventualne nedostatke.

14. OTKAZIVANJE

Organizator ima pravo da jednostrano otkaže promotivno takmičenje u bilo kojoj fazi, uz obavještenje, ukoliko bi došlo do materijalne povrede ili zloupotrebe Pravila takmičenja ili događaja koji imaju karakter više sile. Ukoliko nastane neka od navedenih okolnosti, izvlačenje i distribucija poklon - telefona biće odmah obustavljeni jednostranom odlukom Organizatora, neovisno o potrebi za njenim eventualnim objavljivanjem. U tom slučaju neće se nadoknaditi troškovi, direktna ili indirektna šteta učesnicima u ovom promotivnom takmičenju u znanju, niti će se promotivno takmičenje održati.Takmičenje se može prekinuti prema odluci Organizatora, BH Telecoma, u slučaju više sile, materijalnih povreda, te zloupotreba Pravila promotivnog takmičenja. Organizator ne snosi nikakvu odgovornost u slučaju prekida ovog takmičenja iz navedenih razloga.

15. ZVANIČNA PRAVILA PROMOTIVNOG TAKMIČENJA U ZNANJU

Samim učešćem u ovom promotivnom takmičenju učesnici prihvataju da ih ova zvanična Pravila obavezuju. Odluke Organizatora donesene prema Pravilima o provođenju takmičenja konačne su i obavezujuće za sve učesnike. Organizator ima pravo da jednostrano dopuni ili promijeni Pravila, uz prethodno javno objavljivanje u dnevnim listovima u kojima su objavljena Pravila ovog promotivnog takmičenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2010, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
TEEN je napisao:
Ja sam se prebacio s BHT na Eronet imam onaj super broj a i ova tarifa je dobra poruke 0,06 a pozivi besplatni.
A dobro bi bilo da vrijedi i za MTEL i BH al dobro je i ovo


Sta kazes, pozivi besplatni? A to 0, 06 po poruci je li i to samo za eronet ili za sve mreze?

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4224 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 212  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs