banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Jun 2024, 20:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 212  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jan 2010, 16:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Jan 2010, 01:04
Postovi: 87
Da za te pare ne vrijedi...

Ali recimo u Americi preko pretplate kosta oko 150 dolara, sto je razumljivo...

Apple je uvijek bio poznat po tom sto je europu potpuno stavljao na drugu stranu, ne samo kod mobilne telefonije nego i kod kompjutera...

Ali nema veze, mi zato imamo Nokiu kojoj apple nece biti ni do koljena...

_________________
All The World's A Stage...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2010, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Doctor je napisao:
Da za te pare ne vrijedi...

Ali recimo u Americi preko pretplate kosta oko 150 dolara, sto je razumljivo...

Apple je uvijek bio poznat po tom sto je europu potpuno stavljao na drugu stranu, ne samo kod mobilne telefonije nego i kod kompjutera...

Ali nema veze, mi zato imamo Nokiu kojoj apple nece biti ni do koljena...


bojim se da Nokia ne moze parirati iphone-u kada su u pitanju takvi telefoni jer jednostavno n97 nije na tom nivou, ali zato HTC ili neki slicni mogu adekvatno odgovoriti. I ja se slazem sa konstatacijom da bi takav iphone koji bi dosao u ponudu kod nasih operatera bio skup, uostalom tako je i sa blackberry tel. u mtel i to su u ponudu ubacili neke losije modele. Dakle sta vam vrijedi iphone ako bi bio preko 1000KM, ko je dovoljno lud da ga toliko plati kada preko ebay moze izaci daleko jefitinije. A da, escobar postoji zlatni phone :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 00:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Jednostavno da mi neko ponudi Nokiu N97 i iPhone odabrao bih Nokiu. I zdra'o đaci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 00:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2009, 21:48
Postovi: 485
Moj drug ima iphone 32gb...sad je razocaran-zasto?
1.kamera je tako losa i cak losa od siemensa mc60.
2.kad nesto klikne, mora 10 puta da klikne da prihvati.
3.kada je hladno, ne radi uopste dobro.
4.ne konta uopste kad je u pitanju wifi-ja sa sifrom.

tako je pravo sranje ta jabuka!!!!!!!

_________________
Solaris је оперативни систем кога је развила компанија Sun Microsystems. Сертификован је као верзија јуникса. Иако је у питању махом власнички софтвер, велики број основних компоненти је објављен под лиценцом отвореног кода, под називом OpenSolaris.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 02:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
solaris je napisao:
Moj drug ima iphone 32gb...sad je razocaran-zasto?
1.kamera je tako losa i cak losa od siemensa mc60.
2.kad nesto klikne, mora 10 puta da klikne da prihvati.
3.kada je hladno, ne radi uopste dobro.
4.ne konta uopste kad je u pitanju wifi-ja sa sifrom.

tako je pravo sranje ta jabuka!!!!!!!


odosmo skroz mimo teme :) pretvori se ovo u raspravu o manama iphone-a


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 02:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Dec 2009, 21:48
Postovi: 485
BL Boy je napisao:
solaris je napisao:
Moj drug ima iphone 32gb...sad je razocaran-zasto?
1.kamera je tako losa i cak losa od siemensa mc60.
2.kad nesto klikne, mora 10 puta da klikne da prihvati.
3.kada je hladno, ne radi uopste dobro.
4.ne konta uopste kad je u pitanju wifi-ja sa sifrom.

tako je pravo sranje ta jabuka!!!!!!!


odosmo skroz mimo teme :) pretvori se ovo u raspravu o manama iphone-a


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Solaris је оперативни систем кога је развила компанија Sun Microsystems. Сертификован је као верзија јуникса. Иако је у питању махом власнички софтвер, велики број основних компоненти је објављен под лиценцом отвореног кода, под називом OpenSolaris.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 22:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Doctor je napisao:
mwade je napisao:
ljudi moze jedno pitanje iskreno da li ce ikada u ponudi nasih operatera biti iphone 3g ili 3gs mislim,zna li ko mozda shta u vezi toga,u Hrvatskoj vec ima i to odavno....


Ne vjerujem...

Da bi neko od nasih operatera prodavao i-phone mora biti u direktnom kontaktu sa Apple-om i imati njihovo odobrenje za pretplatnicku prodaju telefona.

+ Novi i-phone bi kod nas bio nerazumno skup u odnosu na neke druge zemlje..Tako da ispod 1300 - 1500 km (mislim na pretplatu) ne bi prosao...pitanje je da li taj tel. toliko vrijedi.???

E sto se tice Hrvatse i i-phone-a ima jedna caka...Koliko ja znam (mozda grijesim) njihovi operateri ne mogu prodavati i-phone, nego samo apple, tj. da bio kupi tel. preko pretplate moras potpisati ugovor sa apple-om (koji ima izaslanstvo u Zagrebu).

Ovo sam prije par mjeseci procitao u nekom Hrvatskom magazinu, mislim da je bio GamePlay.

Nadam se da sam pomogao.

Jednostavno:

u BL nema Apple Store-a, pa se isti ne može kupiti. :wink: Naravno, ako je takav slučaj u Hrvatskoj. Znam da oni imaju tamo. Link: http://www.apple.hr

Čak mislim da Apple i nema zvaničnog distributera za BiH koji bi nabavio telefone operaterima. Pa je možda i politika da operateri ne mogu nabaviti vani jer nije riješena distirbucija njihovih ostalih proizvoda u BiH.

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
'ajd sto nema apple tel. u ponudi operatera, ali sto nema HTC telefona kad vec imaju nekog zastupnika u BiH. Mislim da je to do nasih operatera oni samo idu an siguricu Nokije prolaze i to se suta, a ovo ostalo manje vise.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jan 2010, 23:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
BL Boy je napisao:
'ajd sto nema apple tel. u ponudi operatera, ali sto nema HTC telefona kad vec imaju nekog zastupnika u BiH. Mislim da je to do nasih operatera oni samo idu an siguricu Nokije prolaze i to se suta, a ovo ostalo manje vise.

Kako to "'ajd što nema apple tel. u ponudi".
Pa on je sad in, cool, fancy, bla, bla, bla... 8)
Neki bi ga rado uzeli na pretplatu :wink:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2010, 00:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
BL Boy je napisao:
'ajd sto nema apple tel. u ponudi operatera, ali sto nema HTC telefona kad vec imaju nekog zastupnika u BiH. Mislim da je to do nasih operatera oni samo idu an siguricu Nokije prolaze i to se suta, a ovo ostalo manje vise.

Kako to "'ajd što nema apple tel. u ponudi".
Pa on je sad in, cool, fancy, bla, bla, bla... 8)
Neki bi ga rado uzeli na pretplatu :wink:


pa dobro si rekao neki, ali to su rijetki koji bi mogli sebi priustiti to zadovoljstvo, pa ako nam je n97 preko 1000KM kod operatera o cemu onda pricamo kakav crni iphone on bi bio nekih 1500-2000km :lol: HTC su telefoni koji za sad odlicno stoje na trzistu smartphone, dobrog su kvaliteta, a i nisu bas toliko ni skupi kao neki drugi komunikatori tj.biznis telefoni pa bi se prije trebalo ocekivati da oni udju u ponudu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2010, 01:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
BL Boy je napisao:
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
BL Boy je napisao:
'ajd sto nema apple tel. u ponudi operatera, ali sto nema HTC telefona kad vec imaju nekog zastupnika u BiH. Mislim da je to do nasih operatera oni samo idu an siguricu Nokije prolaze i to se suta, a ovo ostalo manje vise.

Kako to "'ajd što nema apple tel. u ponudi".
Pa on je sad in, cool, fancy, bla, bla, bla... 8)
Neki bi ga rado uzeli na pretplatu :wink:


pa dobro si rekao neki, ali to su rijetki koji bi mogli sebi priustiti to zadovoljstvo, pa ako nam je n97 preko 1000KM kod operatera o cemu onda pricamo kakav crni iphone on bi bio nekih 1500-2000km :lol: HTC su telefoni koji za sad odlicno stoje na trzistu smartphone, dobrog su kvaliteta, a i nisu bas toliko ni skupi kao neki drugi komunikatori tj.biznis telefoni pa bi se prije trebalo ocekivati da oni udju u ponudu.


Nemoj tako, HT ERONET ga (Nokiu N97) prodaje za 1119 KM u !hej BOX-u. Sitnica. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2010, 13:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka

Telekom Srpske: Prihodi u 2009. veći za 4%



BANJALUKA, Telekom Srpske je poslovnu 2009. godinu, prema preliminarinim rezultatima, završio “veoma uspješno i uskladu sa očekivanjima, s obzirom na kretanja na svjetskom tržištu”, sa rastom ukupnih prihoda od oko četiri odsto.

Prihodi od redovne djelatnosti porasli su za oko tri odsto, a od mobilne telefonije za oko 10 odsto. Najveći rast imali su prihodi od pružanja internet usluga, koji su odnosu na 2008. godinu veći za dva puta, ističe se u zvaničnom obavještenju iz Telekoma.

Sa prihodima rasli su i rashodi. Rashodi od redovne djelatnosti veći su za 10 odsto, što je, kako objašnjavaju u Telekomu, posljedica rasta troškova amortizacije od oko 20%. Troškova ličnih primanja veći su za oko 10%, a osnovni razlog su otpremnine po osnovu prestanka ugovora o radu.
Konačne rezultate poslovanja Telekom će saopštiti nakon sprovedene nezavisne revizije.

Otpremnine

Programom zbrinjavanja viška zaposlenih uz stimulativne otpremnine, Telekom Srpske planirao je otpustiti 109 radnika, s prosječnim stažom od 24 godine. Za ovu namjenu u 2009. godini bilo je planirano pet miliona maraka.
Najniža otpremnina trebala je biti 15.692 marke, a maksimalan iznos koji radniku može biti isplaćen je 75.000 maraka.

Prvo polugodište
Telekom Srpske ostvario je u prvom polugodištu 2009. godine neto profit od 56 miliona maraka, što je za 6,1 odsto više nego u istom periodu prošle godine. Prema poslovnom izvještaju, objavljenom na Banjalučkoj berzi, prihodi kompanije u prvih šest mjeseci 2009. godine iznosili su 242,54 miliona maraka, i u odnosu na isti period 2008. godine porasli su za deset odsto. Rashodi su istovremeno povećani za 9,95 procenata, na 179,79 miliona maraka.

Dividenda u 2008. godina 113 miliona KM
“Telekom Srpske” je u 2008. godini ostvario neto dobit u iznosu od 119,2 miliona KM, što je za 66 odsto više u odnosu na 2007. godinu, dok je ukupni prihod preduzeća uz godišnji rast od 21 odsto dostigao 475,4 miliona KM. Akcionari “Telekoma Srpske” su iz dobiti u 2008. godini podijelili dividendu u iznosu od 113,2 miliona KM. Preostali dio dobiti u iznosu od oko šest miliona KM, usmjeren je u zakonske rezerve.

Većinski akcionar kompanije je “Telekom Srbija” sa 65 odsto udjela. Ostali veći akcionari su Fond PIO RS sa 10 odsto, te “Zepter fond” i Fond za restituciju RS sa po pet odsto vlasničkog udjela.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2010, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Deutsche Telekom preuzima većinski udjel u Telekomu Srbije?
Od njemačkih investicija u Srbiju najbliže realizaciji su partnerstvo Deutsche Telekoma s Telekomom Srbije i moguće manjinsko sudjelovanje RWE-a u vlasništvu Elektroprivrede Srbije.

Srbijanski list Novosti piše da navedeni njemački telekom, koji je kroz vlasništvo nad grčkom kompanijom OTE djelomično već vlasnik Telekoma Srbija, pregovara o preuzimanju većinskog vlasništva nad srbijanskim operaterom.

"Ti pregovori vode se, većim ili manjim intenzitetom već duže od dvije godine. U jednom trenutku, početkom prošle godine, bilo je gotovo izvjesno da će se to dogoditi do lipnja. Međutim, procjena srbijanske strane je da bi prodaja Telekoma u jeku ekonomske krize, državi mogla donijeti mnogo više štete nego koristi, pa se od toga odustalo", navodi izvor Novosti iz Vlade Srbije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2010, 08:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Malo je situacija ispala smiješna jer su isprva imali pretenzije preuzeti HT (o Telekomu Srbije nije bilo ni riječi). Sada je već situacija drukčija, a neće nam baš odgovarati da DT postane vlasnikom m:tel-a jer već posjeduju skoro 40% mostarskog HT-a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2010, 01:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
m:parking u Banjaluci

Od 1. februara 2010. godine, svaki m:tel korisnik kojem zatreba parking mjesto u Banjaluci, moći će putem usluge m:parking, da plati korišćenje parking mjesta.

Potrebno je samo u SMS-u navesti registarsku oznaku vozila bez razmaka i crtica, a zatim poslati poruku na kratki broj, u zavisnosti od toga koju kartu korisnik želi da kupi i u kojoj parking zoni se nalazi. Parking je moguće rezervisati na sat vremena ili cijeli dan.
Nakon slanja SMS rezervacije, važno je da korisnik sačeka povratnu SMS poruku, koja je zvanična potvrda o plaćenom parkingu, a u kojoj će biti potvrđen broj karte za parking mjesto, zona u kojoj je parkirano vozilo i vrijeme do kada traje parking.
Korisnik će 10 minuta prije isteka vremena za parking, biti o tome obaviješten putem besplatnog SMS-a, a slanjem nove poruke moći će da produži vrijeme parkinga.
Slanjem dvije uzastopne poruke, moguće je uplatiti dva sata parkinga, a obavještenje o isteku korisnik će dobiti 10 minuta prije isteka drugog sata.

Za jedan sat parkinga u ZONI 1, SMS treba poslati na kratki broj 065 1101, a za jedan sat parkinga u ZONI 2, SMS se šalje na kratki broj 065 1100.
Kratki broj za SMS cjelodnevnu rezervaciju parkinga u ZONI 1 je 065 1105,
a u ZONI 2 065 1103. (zadnja cifra u broju je vrijednost naplate, osim za 50 pf )

Zadnja cifra u broju je vrijednost naplate (osim za 0,50 KM), pa je tako cijena SMS-a za jedan sat parkinga u ZONI 1 - 1 KM, dok za ZONU 2 iznosi 0,50 KM. Cijena SMS-a za rezervaciju cjelodnevnog parkinga je 5 KM u ZONI 1, odnosno 3 KM za ZONU 2.

Uslugu m:parking već koriste građani Bijeljine i Sarajeva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2010, 01:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Prelazak s prepaida na postpaid nikad povoljnije!

HT ERONET je tijekom veljače pripremio izvrsnu priliku za svoje prepaid korisnike. Naime, do kraja mjeseca, odnosno do 28.02.2010. svi prepaid korisnici mogu prijeći na jednu od HT ERONET postpaid tarifa uz odabir mobilnog uređaja već od 1 KM. Osim standardne ponude mobilnih uređaja prema cjeniku za nove privatne korisnike (ugovor na 12 ili 24 mjeseca), ovisno o željenoj tarifi, budući postpaid korisnici mogu odabrati sljedeće mobilne uređaje:

Uz ugovor na 12 mjeseci:
- Nokia 2700 - 60 KM u tarifi 15 Plus
- LG Cookie - 20 KM u tarifama Eronet 20 i 25 Plus
- Samsung B3410 - 40 KM u tarifama Eronet 40 i 50 Plus

Uz ugovor na 24 mjeseca:
- Nokia 2700 - 1 KM u tarifi 15 Plus
- LG Cookie - 1 KM u tarifama Eronet 20 i 25 Plus
- Samsung B3410 - 1 KM u tarifama Eronet 40 i 50 Plus


Akcija traje do 28.02.2010.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2010, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
M:tel BiH kupio M:tel Crne Gore za 10 mil.evra


BANJALUKA, Nakon uspješno sprovedenih pregovora, 1. februara 2010. godine potpisan je Ugovor o kupovini 49 odsto udjela u kompaniji M:tel d.o.o. Podgorica- između M:tel BiH i preduzeća OGALAR B.V, potvrđeno je danas iz kompanije M:tel BiH. Vrijednost ovog ugovora je 10 miliona evra.

“Prvi put će jedna domaća telekomunikaciona kompanija proširiti poslovanje van granica BiH. Kompanija je uvjerena da se radi o dobrom i dugoročnom poslovnom potezu, a realizacijom ovog ugovora za M:tel, BiH će stvoriti još bolje pretpostavke za sopstevni razvoj i rast kroz različite efekte sinergije u području našeg regiona. Ovo je takođe potvrda odličnog poslovanja i rezultata koje je M:tel BiH postigao u protekle dvije i po godine”, saopšteno je iz kompanije M:tel.

M:tel d.o.o. Podgorica je počeo sa radom 09. jula 2007. godine i na osnovu dobijenih licenci vrlo brzo postao značajan telekomunikacioni operator, prepoznatljiv po kvalitetnim uslugama, pristupačnim cijenama i liderskoj ulozi u uvođenju novih tehnologija i servisa.

Sada ima preko 400.000 korisnika mobilne telefonije čime je u rekordno kratkom periodu ostvario blizu 30 odsto tržišnog učešća u Crnoj Gori. M:tel d.o.o. Podgorica je takođe i fiksni operator sa oko 7.000 korisnika fiksne telefonije koje realizuje korišćenjem WiMAX tehnologije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2010, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Moguc i cetvrti mob.operater u BiH? Aneks namjerava ponuditi i usluge mobilne telefonije

Na danasnjoj press konferenciji povodom pustanja u rad usluge digitalne televizije gradjanima Banja Luke i okoline u svom obraćanju direktor ovog preduzeca Igor Bohorč istakao je sljedece ciljeve:

Citat:
Citiraj:
Cilj nam je dugoročno ostati najkvalitetniji i najveći alternativni operater na tržištu Bosne i Hercegovine koji nudi kompletan asortiman telekomunikacionih usluga, uključujući i mobilnu telefoniju, a pri tome da ostanemo dosljednji visokom kvalitetu i isplativosti komunikacijskih rješenja”, rekao je Bohorč.

Da podsjetim preduzece Aneks je u vlasnistvu Telekoma Slovenija koji je prosle godine kupio ovo Banjalucko preduzece. U nekoliko navrata ranije iz Telekoma Slovenije je isticano da oni imaju planove da ucestvuju u privatizaciji BH Telecoma i da su zainteresovani za ovu kompaniju, tako da bi tom kupovinom objedinili usluge fiksne, mobilne, kablovske TV i internet telefonije. Ako se to ne desi vjerovatno ce slovenci nastojati zatraziti rapsivanje tendera za izdavanje licence za cetvrtog operatera mobilne telefonije sto bi im mozda najvise i odgovaralo s obzirom da im u sirokom spektru ponude nedostaje upravo ova usluga. Plan "B" mogao bi biti i ulazak na polje mobilne telefonije kao alternativni mobilni provajder, o cemu je u skorije vrijeme bilo govora i iz RAK-a.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2010, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Niže cijene usluga u roamingu

BH Telecom je svim postpaid i Ultra korisnicima omogućio povoljnije cijene korištenja roaming usluga u mrežema svojih partnera.

U mrežama operatora navedenih u tabeli ostvarujete najpovoljnije cijene za lokalne pozive unutar zemlje u kojoj se nalazite, za pozive prema fiksnim i mobilnim mrežama u BiH, slanje SMS poruka i korištenje mobilnog interneta:



Zemlja


Operator


Lokalni pozivi i pozivi prema BiH

(KM/min)


SMS


GPRS

(KM/MB)

Austrija


Mobilkom


1,26


0,28


1,58

Slovenija


Si. Mobil


1,26


0,28


1,58

Hrvatska


VIPnet


1,05


0,23


1,32

Makedonija


VIP operator


1,05


0,23


1,32

Bugarska


Mobiltel


1,05


0,23


1,32

Lihtenštajn


Mobilkom


1,05


0,23


1,32

Bjelorusija


Velcom


1,26


0,28


1,58

Crna Gora


Promonte


1,58


0,21


2,63

Srbija


Vip mobile


0,50


0,16


1,58

U cijene je uključen PDV.



Obračunska jedinica za govorne pozive:

§ postpaid - 1 sekunda

§ prepaid – 1 minuta



Obračunska jedinica za paketski prijenos podataka:

§ postpaid – 1 KB

§ prepaid – 100 KB.



Za korištenje ovih pogodnosti kada ste u roamingu potrebno je da se konektujute na mrežu jednog od navedenih operatera (ako izbor mreže nije automatski mrežu treba odabrati ručno).



Više informacija potražite http://www.bhtelecom.ba/2036.html



BH Telecom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2010, 16:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Eronet nudi dodatni bonus na plus 15 i plus 25 tarife

Plus 15 i Plus 25 tarife sa dodatnim bonusom
Odaberite Plus 15 ili Plus 25 tarifu i ostvarite 180 minuta besplatnih poziva prema svim mobilnim mrežama u BiH.

Novi korisnici koji tijekom promotivne akcije potpišu ugovor na 12/24 mjeseci za tarifni model 15 Plus ili 25 plus dobivaju i bonus u obliku dodatnih besplatnih minuta prema svim mobilnim mrežama u BiH.

Bonus od 6 mjeseci po 30 besplatnih minuta poziva prema svim mobilnim mrežama u BiH uz potpisan ugovor na 24 mjeseca.

Bonus od 3 mjeseca po 30 besplatnih minuta poziva prema svim mobilnim mrežama u BiH uz potpisan ugovor na 12 mjeseci.

Akcija traje do 31.03.2010.god.


Poslednji put menjao BL Boy dana 12 Feb 2010, 14:38, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 212  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs