banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 12 Maj 2024, 14:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2011, 16:24 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Nicole je napisao:
spavac je napisao:
tacno je da oko svake djevojke ima bar 5 momaka pored tebe..

Nije tacno! Ne pricaj gluposti..


ove dve rijeci "pored tebe" i ne kontam sto sam ih napisao...vjerovatno sam nesto zabrljao..ne govorim da ima 5 momaka oko razije mujanovic...al kad ona ima dobre noge, guzu i simpaticna u licu, najmanje 5-ca bi htjela da je smuvaju...prosao sam kroz sredju, faks, vojsku...pa cak i ovdje na zapadu po koledzima...zensko je izazov za momke...i zna da zavrti um ne samo jednom...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2011, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
spavac je napisao:
Nicole je napisao:
spavac je napisao:
tacno je da oko svake djevojke ima bar 5 momaka pored tebe..

Nije tacno! Ne pricaj gluposti..


ove dve rijeci "pored tebe" i ne kontam sto sam ih napisao...vjerovatno sam nesto zabrljao..ne govorim da ima 5 momaka oko razije mujanovic...al kad ona ima dobre noge, guzu i simpaticna u licu, najmanje 5-ca bi htjela da je smuvaju...prosao sam kroz sredju, faks, vojsku...pa cak i ovdje na zapadu po koledzima...zensko je izazov za momke...i zna da zavrti um ne samo jednom...

Što dalje implicira - muškarac se nikad ne mota samo oko jedne, uvijek ovo više njih.
Da je drugačije, ne bi ni svaku ribu muvala petorica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2011, 22:40 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
cuj nisam to mislio da kazem, al naravno da se moze desiti...recimo ja imam djevojku, malo mi dosadna i zelim da flertujem sa drugima...svi mi biramo da se ne bi zeznuli..ja mogu birati medju vise djevojaka sa kojom cu da zivim...isto tako i djevojke mogu flertovati, birati...svako zeli da kroz zivot, il kroz bracni zivot prodje najbolje sa doticnom osobom...niko ne zeli da zivi sa debilom, pogotov djevojke to ne zele..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs