banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 13 Maj 2024, 12:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 13:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Avg 2002, 15:32
Postovi: 9
Vidi ti malene25 kakvu temu postavlja a jos ne zna ni pisati kako treba :roll:
Ja je nebi -otavio- al mozda bih je ostavio sve zavisi od situacije.kolko mi je vazna,kolko smo u vezi vec itd. nemora znaciti ako jednom prevari da ce i uvijek al sve to kao sto vec rekoh zavisi od situacije i odnosa :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 14:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Nisam psiholog, pa ti neću znati ni savet dati.
Ipak, malo ću naglas prodiskutovati, tu smo zato, zar ne.

Čini mi se da se ne bih usudila ovde o tome pisati, da je kojim slučajem moja sestra, ne daj Bože, takvo šta napravila mom zetu jer i njega volim kao brata.

Ok, anonimnost ti dozvoljava da o tome pričaš i tu te razumem, jedino,
izvini što te pitam ovako:
Zar nemaš, s nekim, tebi dragim, to podeliti... osim ovako javno??
Neku drugaricu, rođaku...za koje znaš da ih nećeš baš opteretiti da pate kao ti...???Pretpostavljam da voliš svoju sestru i ona tebe.

Hm...

Posle 5 godina?? Ne znam šta da ti odgovorim??

Tvoja sestra zna najbolje. Pre nego se usudila ili bolje: 'odlučila'
to napraviti, verujem da je bila svesna da veoma lako može da pogazi tih 5 godina (kakvih takvih, ali njenih, tj. njihovih).


Pozdrav i sretno i tebi i sestri i zetu??

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 15:26 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Avg 2002, 15:32
Postovi: 9
hej cure ,polako.......
Kao prvo za caroliju: carolijo nema veze sto je ona to ovdje kako ti kazes -javno- napisala taman da je i sama ucinila tu prevaru a ne njena sestra, jer sta mi znamo ko je njena sestra,gdje zivi, ko joj je muz idt.itd :o :roll:

Malena25 je dobro uradila, anonimno trazi savjet i na kraju mozda se nadje rjesenje bez ikakvih prigovora i problema a i njen zet nemoze ovim putem saznati da ga je zena prevarila tj, malenina sestra,i tako ej problem rjesen i svi su sretni. :lol:

Malena25 ja mislim da je bolje da mu negovori jer "od onog sto ne zna nemoze ga glava zaboliti" .Desilo se pa sta sad zar zbog te jedne noci da bace svih tih 5 god. u vodu.A i tvoja sestra nije postupila kako treba jer ako voli svog muza tj. tvog zeta nece ga prevariti u ovom slucaju nije ga trebala prevariti.Zato ako ga voli i vidi da je gresku napravila jezik za zube nek nista negovori i s vremenom ce to proci i zaboraviti se jer "vrijeme brise sve"!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 15:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
Povjerenje je izgubljeno a to je ono ste se tesko stice a ako se izgubi jos teze se vraca.
Ja nisam sigurna da bi mogla preci ili tek tako zaboraviti prevaru svog partnera. Nije stvar u tome da li ce on to ponovo uraditi , stvar je sto nas zivot zapravo nikada vise nebi bio istijer mu ja vise ne vjerujem. Prevare su za mene teske stvari u ljubavi ili prijateljstvu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 15:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
malena25,
ja ne diskutujem problem, nego diskutujem o problemu, još uvek mislim da ovde nećeš naći baš neko rešenje za situaciju u kojoj se svesno našla tvoja sestra.

Ovim završavam diskusiju s tobom,
jer si mi nekako suviše nahorožena, imam osećaj da tražiš opravdanje za svoju sestru, što je verovatno i opravdano: hebiga, sestra ti je.

Pozdrav.

############################

A sad tebi 'ucosani':

Advokata ne trebam, to pod jedan.
Pod dva "nemoze ga glava..." ne može se piše odvojeno, to tek toliko jer si se odmah zaleteo da ispraviš postavljačicu topika!!!!

_________________
Slika


Poslednji put menjao carolija dana 17 Sep 2002, 17:34, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 15:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Avg 2002, 15:32
Postovi: 9
Ljubi te ucosani carolijo cmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 16:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Avg 2002, 15:32
Postovi: 9
A kad bi mu odgovorila na njegovo pitanje :-jel bilo lepo? ako bi mu rekla da jeste joj bilo prelepo onda bi je on ,kako je i mentalitet pojedinih muskaraca s Balkana, dobro sakom sastavio jer bi mu smetalo da joj je neki drugi bio bolji od njega.Tuzno je to :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2002, 16:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
malena25 je napisao:
Da li bi otavili partnera kada bi saznali da vas je prevario?

Najvjerovatnije bih

Citiraj:
Da li uopste postoji vernost dozivotno?


Apsolutno

No žalosno je da se ovo uopšte pita a pita se samo zato što je totalna vjernost nešto rijetko i mnogima djeluje nemoguće. Tako je to u ovim nakaradnim vremenima gdje je teško vjerovati u potpunu vjernost i gdje je nevjera svakodnevica, čak po mnogima poželjna.

Citiraj:
Zar nekada ne oseti covek potrebu da nesto drugo isproba????


Osjetiti potrebu i isprobati su nebo i zemlja.
Mislim da nema opravdanja za "isprobavanja" sa strane.
Prevaru čine oni koji pored svog niskog duhovnog nivoa još i nemaju zadovoljavaću vezu a to opet nemaju jer ne pronađu (ne dobiju) soul mate a takvu osobu ne pronađu (ne dobiju) zato što...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 16:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Uhmmmm.. zasto, ali zasto se periodicnu postavljaju ista pitanja ??
Zar ne znaju ljudi malo prelistati forum i vidjeti da je vec 3-4 takve teme ..

I sta na kraju krajeva zele od nas ?? Zar cemo mi pomoci ako nesto kazemo ??

Ako kazemo da ti je sestra kurvetina, sta to tebi znaci ???
Ako kazemo da ti je sestra dobro postupila jer joj je muz kreten, sta to opet tebi znaci??

Prelistaj malo forum.. ima vise stranica sa temama , vidjeces da ima vise tema u kojima smo pisali licna misljenja o prevari...

A da ta sestra nisi kojim slucajem ti ??

Nije lijepo nekoga nazivati kurvom, ali s druge strane svakako nije lijepo varati iza ledja .. to mnogo boli ... mnogo.. zasto uopste ulaziti u brak ako ne mozes drzati malog/malu u gacama.... Dakle opet i ima neke veze s prostitucijom... nije za pare, ali opet je neki interes u pitanju ...
promiskuitet nas dobri .. svi ga negiraju a tako se lako "daju" ... ah ah ..

Zalosno ... mislim da je najbolje da se razvedu pa neka se onda j**u do mile volje :))) pa kad im dosadi, ako zele, neka se ponovo vjencaju i gotova prica ..

p.s. a dobro su izdrzali i upisanih 5 godina .. kao da je to neka cifra .... osim ako se nisu vjencali zbog bebe .... A takvi brakovi su najgori... kad mrzovoljno ulazis u brak i imas nezeljeno dijete ... bljak i za njih , bljak i za neduzno dijete ...

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 17:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
vjerovatno nebi oprostio iz prostog razloga što bi me to "jelo" i nebi sebi dozvolio da budem moron koji će joj stalno prebacivati. mislim cuj pitanja; jel ti bilo lijepo, pa normalno da je bilo lijepo nebi to radila da nije, pa lijepo je kad se prstom čačneš a kamol.......
hoću reći ako bi oprostio nebi to spominjao više.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 17:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Citam ovo i vidim, svi su protiv prevare...Kao i ja, uostalom...
A, opet, svaki dan cujem, a cesto i vidim, da neko nekog vara, ili bar pokusava da to uradi...
I ko su onda ti ljudi koji varaju...? Nije valjda da ovdje dolaze samo oni koji su vjerni... Ili smo svi pomalo licemjeri...Osudjujemo to, dok se i sami ne nadjemo u takvoj situaciji...Hmm...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Prvo,ne znam zasto su neki ljudi puni zuci...
Smeta im necije ispravljanje,a necije im godi... :roll:
Smirite strasti.


Jedan cvjetic za Caroliju :wink:
Slika

Malena25:
Citiraj:
Bas me interesuje sta mislis, sestra mi je vec 5 godina u braku i sada je prevarila muza, a on samo nesto predpostavlja, mislim da nista ne zna.Sto se tice odnosa, lepo se slazu, naravno od toga dana je kako da kazem, napeta situacija.
Interesuje me sta bih sada rekao, dr. psiholog?

Nesto kasnije (isti dan,3 sata kasnije):
Citiraj:
Svaki dan joj koliko vidim, prigovara i kada se svadjaju (barem ona tako kaze) prigovara kakva je kurva, da li joj je bilo lepo, itd.


Dr.psiholog bi vjerovatno rekao da neko ovdje laze. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 17:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Ma sta se svadjate nista ljepse od prevare. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2002, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Sto se tice prevare - ja sam protiv!

Ne radi se tu samo o *ebanju (da oprostite na izrazu).
Cinjenica da je neko izdao tvoje povjerenje,pogazio vasu ljubav,vukao vasu intimu po blatu zarad 'nicega' vise boli od toga da je doslo do obicnog praznjenja sexualnog nagona sa prvim tijelom koje se naslo u blizini...
Spoznaja da neko koga volite i s kim djelite i dobro i zlo moze tek tako da vas povrijedi,da mu vasa osjecanja nisu bitna onoliko koliko bi trebala biti,da mu je bitnija sacica uzbudjenja od vaseg bola i suza kad za prevaru saznate (a saznacete prije ili kasnije,od prijatelja ili od neprijatelja - jer uvijek ima zluradih koji jedva cekaju da vas povrijede) je grozna...

Ako nekoga volim,ja ga i postujem kao osobu i ne bih sebi dopustila da ga povrijedim ili vucem za nos,jer to ne zasluzuje...
Ne zelim da pravim budalu ni od partnera ni od sebe...
Ako ne ide - ne ide,svako na svoju stranu,razgovaramo kao dvoje odraslih ljudi,iskreno,posteno...
Ne moze me niko prisiliti da budem s njim,ako ja to ne zelim...

Ja mislim da ako nekoga stvarno volite,zelite,postujete...nema potrebe za varanjem.
Ako sa svojim partnerom imam sve,nema potrebe da nesto sto vec imam trazim sa strane.Ako sam u njemu nasla i ljubavnika i prijatelja,srecu i ljubav,strast i postovanje,razumijevanje i njeznost...sve o cemu sam sanjala - sta mogu vise da pozelim?
(Volim te Zalosna Sovice moja Slika )
To je isto kao da vidite savrseno i kupite sebi cvike sa dioptrijom (npr. -3).Cemu to - da bi ste sebi pokvarili vid??? Slika

Ako pak nesto ne funkcionise kako treba mozemo o tome razgovarati,pokusati to rijesiti,popraviti,gdje postoji volja i ljubav - postoji i rjesenje!
Ako ne ide zar je tako tesko to i reci? Slika

Sto se tice tvoje sestre,ako je imala hrabrosti da ga prevari,onda ima i hrabrosti da ga ostavi,pa ne shvatam zasto trpi te uvrede (kurvo i sl.)...i sta ona uopste ocekuje od tog i takvog braka u buducnosti...
Varanje nije nacin rjesavanja problema u vezi koja ne stima,to je samo jos jedan problem vise...

I da,dozivotna vjernost postoji!

A ta 'vjernost za neko vrijeme' nije vjernost vec iscekivanje prilike!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2002, 04:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Jul 2002, 21:34
Postovi: 8
Lokacija: usa
:P Tacno, dozivotna vijernost postoji.
Ja licno bi se razvela istog momenta da znam da me je moj suprug prevario. Vjencali smo se iz ljubavi, e sad tu ljubav treba odrzavati, cak i poboljsati sto vise moguce, a ne zapustiti.
:-? Cim se ljubav zanemari izmecu dvije osobe u braku, nema svrhe da se taj brak nastavi, jer sa vremenom kad tad ce doci do svadja, prevara i ostalih neugodnih situacija, i na kraju razvoda.
:wink: :wink: :wink:

_________________
marella co


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2002, 07:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
Lana je napisao:
Cim se ljubav zanemari izmecu dvije osobe u braku, nema svrhe da se taj brak nastavi, jer sa vremenom kad tad ce doci do svadja, prevara i ostalih neugodnih situacija, i na kraju razvoda.

:roll: možda postoji doživotna vjernost, ali doživotna ljubav... Moje je mišljenje da se ta ljubav vremenom pretvara u uzajamno poštovanje, povjerenje i drugarstvo i to samo ako je bila prava ljubav. Ako je veza bila zasnovana na lažima, prevarama, etc..., onda neminovno dolazi do kraja te veze čim se laži otkriju, a otkriju se vrlo brzo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2002, 23:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
sta sad, ljubav će proći a strast neće......manemoj
šta kad jednog dana izgubite volju za sex sa partnerom ali ne i za sex?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2002, 03:01 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Jul 2002, 21:34
Postovi: 8
Lokacija: usa
:wink: To znaci da je vrijeme rastave, Sex je ne najvaznija ali je jedna od osnovnih stvari da brak uspije.
:wink: Najvaznije i osnove stvari za odlican brak su postovanje, vijernost, komunikacija i ljubav prema suprugu/supruzi - obostrano.

_________________
marella co


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2002, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Bilo je ovo, a "vukao vasu intimu po blatu" čak više puta... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2002, 10:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
:D :D :D :D "Bilo je ovo"... :D :D podseti me na jednog pod nickom "IME" (mislim da znaš o čemu govorim) :D :D

Pozdrav ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs