banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 18:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Jan 2012, 12:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4399
ako je tako, mogu ga i razumjeti u neku ruku. Ima 18 jel, 2 godine bio u vezama... dosta mu je, a tebe nije htio tek tako "otkačiti" nego ti je ponudio neki kompromis.
Ali ko što rekoše iskusnije tete sa foruma rano je u tvojim godinama za tu varijantu.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jan 2012, 13:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Nov 2011, 16:29
Postovi: 30
Lokacija: Banja Luka
dtkbl je napisao:
ako je tako, mogu ga i razumjeti u neku ruku. Ima 18 jel, 2 godine bio u vezama... dosta mu je, a tebe nije htio tek tako "otkačiti" nego ti je ponudio neki kompromis.
Ali ko što rekoše iskusnije tete sa foruma rano je u tvojim godinama za tu varijantu.

dape dape, hvala na misljenjuu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2012, 15:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
A poznato je da iskusnijim tetama nije vjerovati jer će te savjetovati uvijek suprotno od onoga što u stvari želiš da čuješ. Što je normalno, u tebi život pulsira 200 na sat, pičiš krajnjom lijevom trakom i ne osvrćeš se, dok one polako prebacuju u treću brzinu, prestrojavaju se desno i uz sjetni uzdah ("eh, mladosti, sad tuđa radosti") prekoravaju današnjo omladinu, i kako to "u njihovo vrijeme nije tako bilo". A istina je, da iskustvo ne uči mudrosti, jer bi u tom slučaju svi stariji i iskusniji ljudi bili i mudri, a to uglavnom nije tako.

Elem, ti imaš dvije opcije, da se družite i da se ne družite. To i nije neka dilema, i možda ćeš se naći u situaciji kao momci iz Tamnog vilajeta, ali bi u svakom slučaju bilo još komplikovanije da imaš treću opciju, npr. da se muvaš i sa njegovom sestrom (koja te takođe strašno privlači, i obostano je), ili i četvrtu, da igraš odbojku u Americi i sve ih napustiš. Najgore bi bilo da se prepustiš alkoholu, pa onako pijana pjevaš "teško ovo živote, oca ti jebem", jer kažu da alkohol uništava jetru, a ne trebaju ti, pored toliko postojećih problema, još i problemi sa jetrom.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2012, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
radi jednostavno onako kako ti želiš, jedino se u tom slučaju nećeš imati poslije za šta kajati
i da napraviš neku grešku, napravila si je zato jer si ti tako odlučila a ne jer si nekoga poslušala i barem ćeš nešto naučiti
ja glasam: opleti! :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jan 2012, 16:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Šta bih ja dao za prijateljicu s poslasticama. Ili barem prijatelja. Jedan me poljubi već treću NG u usta i ja to cijenim iako je u pitanju nevjerovatno pederski gest.

Pošto sam ja proša sito i rešeto, ovaj grdni svijet ispitao, otrovi mu čašu iskapio, poznao se s grkijem zivotom, sve što biva i što može biti, meni ništa nije nepoznato, podržavam ovakav oblik druženja i ne mislim da ste premladi... Što prije probaš, prije ćeš znati valja li ili ne valja.
Ako ne uspije, bude malo suza, malo grčeva u stomaku, malo histerije i svega drugog što čini mladost. Al sve to prođe, dođe neko novi i tako...

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 04:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Kolektivno upozorenje za spam - loše sam volje jutros.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Ja se izvinjavam, evo obećavam neću više, iako sam u suštini odgovorio na pitanje, samo sam diskusiju proširio i dodao neko svoje lično iskustvo i šta za mene znači taj prijatelj s povlasticama... :D

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 22:37
Postovi: 1596
Ma meni je to za proc'.
A evo ti iz licnog iskustva, imao sam i ja takvu situaciju sa bivsom djevojkom prije nekih godinu i islo je to nekako ali onda je ona pocela da kenja nesto i sad se jedva i pozdravljamo.
Ocito nisam bio dobar hahahaha :D
Salu na stranu, guraj dok mozes, kad ne bude ni to funkcionisalo onda prekini i takvu vrstu veze i nadji drugog.
Srecno ;)

_________________
Prijatelju ove noci, prijatelju moga sna.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Ako ti odgovara takva vrsta povezanosti samo naprijed imas nekoga kome mozes pricati o svojim problemima + beneficije xD

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 18:14 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Men' je to bezze....Ono,seks bez obaveza je ok ali seks između "prijatelja" ne može biti seks bez obaveza....To može funkcionisati jedno kratko vrijeme al' previše komplikacija proizilazi iz toga...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jan 2012, 18:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Zorane, možda nisu svi emotivni poput tebe...Pa šta ako neko može da praktikuje razonodno-bez-emocionalni seks... Oni koji su zaljubljive prirode nek ih ga ne praktikuju....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 01:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
lord of teror je napisao:
Imala sam vezu od 6 mjeseci, i decka znam veoma dobro. Veza jednostavno nije vise funkcionisala, ali i ja i on smatramo da uvijek mozemo ostati prijatelji sa povlasticama. ( Ja-17 , On-18)

Jedino ako ti smatraš poptpuno isto što i on. Odnosno ako imate isti stav o toj ne-vezi. Dešava se da neko uđe u takav odnos sa nekim očekivanjem, makar i najmanjim da će se nešto promijeniti a to ne valja. I naravno, ako se vremenom nećeš ponovo vezati a on to vrijeme iskoristiti da ima društvo dok ne odluči šta će.

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1889
Lokacija: Banja Luka
Zensko uvijek ima neka ocekivanja/ciljeve. Naucno potvrdjeno! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 18:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Svi imaju očekivanja i ciljeve.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 19:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Nov 2011, 16:29
Postovi: 30
Lokacija: Banja Luka
Logicno je da zene imaju ocekivanja iliti ciljeve, kao i muskarci....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jan 2012, 20:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2012, 13:02
Postovi: 417
Lokacija: Bandza Luka
Hm....sve je to zanimljivo,ali to je sigurno za nekog sex sa vise,a za nekog sa manje emocija.A mozda imate previse energije,pa po principu iz Zikine dinastije seoska terapija.On na svoje selo,a ja tebe cimnem kod sebe na selo :).(sala)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2012, 23:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
lord of teror je napisao:
Logicno je da zene imaju ocekivanja iliti ciljeve, kao i muskarci....


Da, imaju. On sa tim upravo svoja ispunjava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2012, 23:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2011, 09:59
Postovi: 102
Lokacija: Banjaluka
Samo napred 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2012, 23:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
lord of teror je napisao:
[Zanimljivo je to sto je rekao, da se mi uvijek mozemo vidjati i druziti (ne mislivsi time samo na sex i slino) iako nismo u vezi.. ja sam se pitala u cemu je onda razlika..


Rekao je da bi sebi olaksao osjecaj krivice.. ta recenica spada u 10 najotrcanijih koje se koriste pri raskidima.. Po meni jednaka onoj - nisi ti kriv/a, ja sam... :lol: :roll:

Sve dok u sebi nosis odredjenu dozu emocija prema njemu to vase - nazovi to kako hoces, nece biti samo to nego ces ti citavo vrijeme imati nadu da cete se vratiti na prijasnji nivo.. A to ne valja..

A ako dvoje udju u pricu - kresemo se bez vodanja za rucicu i svakodnevnih balavljena po telefonu - sto da ne. Ali to se radi u kasnijim godinama..

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2012, 23:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2006, 18:43
Postovi: 1951
Lokacija: Ancient Ruins
ajkula je napisao:
Sve dok u sebi nosis odredjenu dozu emocija prema njemu to vase - nazovi to kako hoces, nece biti samo to nego ces ti citavo vrijeme imati nadu da cete se vratiti na prijasnji nivo.. A to ne valja..

To i ja mislim. Jos da dodam, cak i ako je friends with benefits u nekim slucajevima "do" kad je u pitanju bivsi momak onda je definitivno "don't".

_________________
Where is the wonder where's the awe
Where are the sleepless nights I used to live for
Before the years take me
I wish to see the lost in me


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs