banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 21:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 152 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Apr 2009, 14:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ma o kakvim sudbinama pričate? Ništa nije zacrtano, svoju životnu i ljubavnu trasu crtamo sami.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2009, 15:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 315
Lokacija: Sarajevo
Citiraj:
Provalio sam vec da zene imaju nevjerovatno snazan poriv da nas oblikuju prema svojim zeljama i potrebama. Kao - mozda bi bilo bolje da ti to ovako... Trebali bi mi otici ondje... Pusti njega, on je tako dosadan... Hajde veceras ipak tamo. Ta ti nova pink kosulja divno stoji, siri te u ramenima i otvara u struku...

Onda se jednog jutra probudis i shvatis da je uspjela To da ti ucini. Ucinila je da si isti muskarac kao i svi ostali. I zasto je onda fakat htjela tebe, ako je samo htjela tipa koji je isti kao i svi ostali ???... Ne kontam ali zene mi stalno to pokusavaju uciniti.


Ovo sam mislio na zene generalno... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2009, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
a ti se ne daj.
doduse valja nekad zenu i poslusati. ali ne i uvijek da ne postanes njena papuca.
generalno, ako je ta tvoja "bas to protumacila kako valja" onda je tako. a znaju i oni fuliti pravo.
iskeno da ti kazem ja sam imao priliku se uvjeriti na svojoj kozi, predskazane su neke stvari koje su se obistinile, mimo mog utjecaja i moje volje.
ali ti znaju i ukazati, nemoj ovo jer ako uradis bit ce naopako. i bude u pravu. fino mi kaze nemoj ici na taj na put, ja odem i vratim se prije no sto sam otisao, nesreca u porodici, a da sam ostao to se ne bi dogodilo.
pa se ti zamisli...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2009, 07:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
uglavnom slozili smo se da su Bikovi naj naj? :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2009, 07:54 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
BSE je napisao:
uglavnom slozili smo se da su Bikovi naj naj? :D



Naravno! :D

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2010, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Beatty: Spavao sam s 12.700 žena

Dobitnik Oscara, glumac Warren Beatty (72) u svojoj biografiji izjavio je piscu Peteru Biskindu kako je u svoj krevet odveo oko 12.700 žena. Glumac je nevinost izgubio s dvadeset godina, a sljedećih 35 godina u prosjeku je spavao s jednom novom ženom svaki dan. Usputni i grupni seks te 'ukradene' poljupce, kaže, ne računa. Glumicom Anette Bening (52) oženio se 1992. godine.

Prije toga je bio s mnogim poznatim ženama poput Jane Fonde, Joan Collins, Janice Dickinson, Julie Christie, Natalie Wood i Madonne. Za Joan Collins (73) je Beatty bio prevelik zalogaj pa je navodno tada izjavila kako ne zna koliko još može izdržati u krevetu s njim jer on nikada ne staje. Na pitanje da li su zaista imali seks sedam puta dnevno Joan je odgovorila kako on možda je, ali ona je samo ležala, prenosi 24sata. Supermodel Janice Dickinson (55) navodno ga je usred noći uhvatila kako stoji pred ogledalom i divi se sam sebi koliko je zgodan. Neiscrpni libido Warrena Beattya svoje trijumfe zbilježio je u biografiji pod nazivom 'Zvijezda: Kako je Warren Beatty zaveo Ameriku'. Glumac je najpoznatiji po zavodničkoj ulozi u filmu 'Bonnie i Clyde'.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2010, 08:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2009, 02:35
Postovi: 668
Lokacija: Ulica Zrtava Turbo Folka 12
Leona je napisao:


BLIZANCI


ON: Muškarac rodjen u znaku Blizanaca obično je lep, muževan, dopadljiv, iako deluje ponekad infantilno. Ima neodoljiv osmeh koji zove direktno na ”druženje”. Medjutim, medju Blizancima je najviše ziheraša, koji se plaše da budu odbijeni,
pa se stoga vešto služe dvosmislenim izjavama kako bi mogli da se povade
prebacuiju}I partnerki da je sve pogrešno shvatila. Tajna fantazija mu je sex u troje: on I njih dve.
Erogen zone: pričajte mu dugo telefonom šta }ete da mu radite, šaljite mu sms poruke za vreme sastanka, jer mu je erogena zona mozak!
Imajte na umu: postavlja}e vam provokativna pitanja (tipa, kako bi reagovala da dovedem sad svoju bivšu devojku da spava sa nama…) prihvatite njegovu igru I jedino tada ne}ete na kraju pu}I od besa, kada prasne u smeh I kaže da je samo ispitivao vašu reakciju
Idealan sex: kama sutra je pisana za njega, ništa mu nije strano



Ma sta dvije???Moze cetiri,pet,devet, nikakav problem :D ...

Hm, dosta pogodaka...Erogene zone pogotovo...Mada, koliko god da vjerujem ili ne vjerujem u horoskop, po svemu sto sam procitao o Blizancima, nevezano samo za ovo, mogu reci da sam umnogome tipican predstavnik svog znaka...

_________________
- Radi kao da ti novac nije potreban.
- Voli kao da ti niko nikad nije nanio bol.
- Plesi kao da te niko ne gleda.
- Pjevaj kao da te niko ne cuje.
- Zivi kao da je Raj na Zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=YXdAIJK6 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2010, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Romeo88 je napisao:
Leona je napisao:


BLIZANCI


ON: Muškarac rodjen u znaku Blizanaca obično je lep, muževan, dopadljiv, iako deluje ponekad infantilno. Ima neodoljiv osmeh koji zove direktno na ”druženje”. Medjutim, medju Blizancima je najviše ziheraša, koji se plaše da budu odbijeni,
pa se stoga vešto služe dvosmislenim izjavama kako bi mogli da se povade
prebacuiju}I partnerki da je sve pogrešno shvatila. Tajna fantazija mu je sex u troje: on I njih dve.
Erogen zone: pričajte mu dugo telefonom šta }ete da mu radite, šaljite mu sms poruke za vreme sastanka, jer mu je erogena zona mozak!
Imajte na umu: postavlja}e vam provokativna pitanja (tipa, kako bi reagovala da dovedem sad svoju bivšu devojku da spava sa nama…) prihvatite njegovu igru I jedino tada ne}ete na kraju pu}I od besa, kada prasne u smeh I kaže da je samo ispitivao vašu reakciju
Idealan sex: kama sutra je pisana za njega, ništa mu nije strano



Hm, dosta pogodaka...Erogene zone pogotovo...Mada, koliko god da vjerujem ili ne vjerujem u horoskop, po svemu sto sam procitao o Blizancima, nevezano samo za ovo, mogu reci da sam umnogome tipican predstavnik svog znaka...


i ja sam Blizanac.
Potpisujem!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2010, 13:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Okt 2009, 13:27
Postovi: 276
Jeli ovaj južnoafrikanac OVAN ili BIK? :lol:

http://www.e-novine.com/svet/svet-vesti ... -damu.html


P.S.Čiko se dobro drži :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2010, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Citiraj:
BIK

ON: On voli žene, uživa u njihovom društvu I ne može lako da im odoli. Medjutim, posle nekoliko dugih solidnih I mirnih veza obično uleti u strastvenu dramu na granici fatalnog sa devojkom velikih seksualnih apetita. Drugim rečima, potrebna mu je devojka – okidač, koja }e pored njega finog, skockanog biti dovoljno drska I svoja sa sebičnim prohtevima jer potajno obožava da udovoljava lepim ženama
Erogene zone: vrat i testisi
Imajte na umu: posle večere može da zaspi u krevetu dok se vi u kupatilu spremate na sex xperience
Idealan sex: slatki ugrizipo celom telu

Ziva istina... zapanjen sam :drunken:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 11:27 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2010, 10:56
Postovi: 61
Poslije mene?
Pa,valjda Crnogorci :)

_________________
TERRA SERBICA SEMPER FIDELIS


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 11:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Leona je napisao:
VAGA

ON: Muškarca Vagu }ete uvek prepoznati na prvi pogled. Visok je, miriše kao da je ovog trenutka izašao iz parfimerije, savršeno obrijan, ispeglan I obučen po poslednjoj modi. Osim toga bitan im je spoljašnji izgled osobe s kojom su, izuzetno su slabi na lepotu u svakom smislu, prijatne mirise, znakove pažnje, zavodjenje uz muziku. Bez toga se u sexu teško opuštaju. Medjutim, svaki muškarac Vaga traži partnerku koja }e biti dovoljno slobodna da ih malo ”isprlja”, da razbije harmoniju na koju su navikli pa obavezno zaglave sa ekstremno ljuibomornim ženama koje }e im praviti scene I dovoditi u neprijatene situacije. U težim slučajevima dolazi I do tuča, javnih skandala I šamara da bi posle ”sexa pomirenja” sve bilo kao pre.
Erogene zone: stomak I slabinski deo
Imajte na umu: veliki su snobovi (rame uz rame sa Lavovima)
Idealan sex: Slabi su na fetiš (visoke potpetice, podvezice, tattoo-I, mrežaste čarape…)


:oops: :oops: :oops: ....sad sam procitao ovo i ne mogu vjerovati da je ovo ziva istina....ja sam vaga i sve je tako kao sto je napisano....al bassh..... :oops:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nisu loši ovi giviti :lol:

Slika

Nije izvagao kako da nam se obrati, pa mu izletilo. D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2010, 17:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
Sve zavisi , konjaste zene koje su krute u krevetu niko ne zeli. Meni se desilo da spavam sa ruznjikavom, lepo gradjenom ,ali u krevetu tigrica, polomi me kao dete zvecku

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Maj 2010, 16:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
opet napraviste nauku od *ebacine.....
moras voliti primiti i zadati u sve rupe .....i pravi si ljubavnik/ca...........ende.

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 15:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Leona je napisao:
BLIZANCI
ON: Muškarac rodjen u znaku Blizanaca obično je lep, muževan, dopadljiv, iako deluje ponekad infantilno. Ima neodoljiv osmeh koji zove direktno na ”druženje”. Medjutim, medju Blizancima je najviše ziheraša, koji se plaše da budu odbijeni,
pa se stoga vešto služe dvosmislenim izjavama kako bi mogli da se povade
prebacuiju}I partnerki da je sve pogrešno shvatila. Tajna fantazija mu je sex u troje: on I njih dve.
Erogen zone: pričajte mu dugo telefonom šta }ete da mu radite, šaljite mu sms poruke za vreme sastanka, jer mu je erogena zona mozak!
Imajte na umu: postavlja}e vam provokativna pitanja (tipa, kako bi reagovala da dovedem sad svoju bivšu devojku da spava sa nama…) prihvatite njegovu igru I jedino tada ne}ete na kraju pu}I od besa, kada prasne u smeh I kaže da je samo ispitivao vašu reakciju
Idealan sex: kama sutra je pisana za njega, ništa mu nije strano


Definitivno opisan Blizanac kojeg veoma dobro poznajem :love7:
Ne znam ima li veze sa horoskopm al' :confused2:

Škorpije nemaštovite i isprazne
Ribe preplašene, zbunjene
Djevice previše posvećene

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Vid', Boga ti....ja sam inace blizanac.
I ima malo tacnog (matematicka vjerovatnoca...povelika). Ali i dalje ne vjerujem u horoskope.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Ima li ista za vage? Ako neko zna... :)

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 18:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:47
Postovi: 653
Lokacija: Banja Luka
Goci master u prvom postu ti sve detaljno piše, pa analiziraj :D

_________________
Maybe I just wanna touch U feel your warm inside again.
Maybe I just wanna hurt U the sweetest pleasure is me
I don't know why but I love to see U cry
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Maj 2010, 18:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
E vidi stvarno...analizirao, i do zadnja dva reda su pogodili kao 80%, ovi fetisi nista agresivne scene nista....

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 152 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs