banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 31 Maj 2024, 12:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Avg 2006, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Aj i ja da se upišem...

Prije jedno četiri godine prolazio sam naveče kroz gospodsku sa društvom. Ja sam naravno jeo nešto kupljeno u onoj pekari kod Eurospleta. Kako sam u grad došao autom parkirao sam ga ispred opštine. Tada nije bilo službi za parkiranje, komunalne policije i ostalih pošasti modernog doba, pa je jedina bojazan bila od pauka... Upravo kad smo prolazili tuda pauk je dizao neko auto. Ja se vratim malo unazad da pogledam da niej slučajno moje, utvrdim da nije i krenem prema naprijed da stignem ostatak društva, međutim glad je bila jača od percepcije i ja više pažnje obratim na ono što sam jeo, a manje na to gdje idem, zapnem za jedan od onih famoznih stubića na ulazu u parkić i prostrem se potrbuške po betonu, a ono đavolje pecivo odleti jedno dva metra ispred mene... Ljudi u parkiću, a bilo ih je poprilično s obzirom da je bilo negdje oko 10 sati naveče, odvališe se smijati ko ludi, naravno, a drugovi me i dan danas zezaju zbog toga...

Priča broj 2.
Igrali smo fudbal u sali elektro - škole. Jedna lopta se odbije od mene i počne da bježi u korner. Ja potrčim za njom, nesvjestan da me niko od protivnika ne prati, sustignem je na liniji i ispucam je bez ikakve potrebe i pogodim najboljeg druga u glavu. Ne bi to bilo toliko ni smiješno ni žalosno, da on nije stajao samo dva metra od mene, igrao sa mnom u ekipi, da se lopta od njegove glave nije odbila u naš gol, a još onako usput on se srušio na zemlju i za trenutak izgubio svijest...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Avg 2006, 21:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Mene drug ubjedjuje da mi je negdje u osnovnoj skoli kad smo bili mozda prvi ili drugi razred ispala chuna napolje, kroz valjda nekako poderanu trenerku... Ali ja se tog ne sjecam... :-? Ali ne bi me iznedilo da je istina... :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Avg 2006, 00:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2003, 05:18
Postovi: 933
Lokacija: Los Angeles
Nitro je napisao:
Prièa broj 2.
Igrali smo fudbal u sali elektro - ¹kole. Jedna lopta se odbije od mene i poène da bje¾i u korner. Ja potrèim za njom, nesvjestan da me niko od protivnika ne prati, sustignem je na liniji i ispucam je bez ikakve potrebe i pogodim najboljeg druga u glavu. Ne bi to bilo toliko ni smije¹no ni ¾alosno, da on nije stajao samo dva metra od mene, igrao sa mnom u ekipi, da se lopta od njegove glave nije odbila u na¹ gol, a jo¹ onako usput on se sru¹io na zemlju i za trenutak izgubio svijest...


Jesi precizan, svaka ti cast. :D

_________________
Arte es mi vida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2006, 00:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
altoid je napisao:
Jesi precizan, svaka ti cast.


Bio precizan. Ta su vremena prošla. Ne baratam više loptom kao nekada u mladosti :lol:

A zaboravio sam najveći blam... Opet je vezan za fudbal i loptu...
Šehitluci. Ljeto gospodnje - neko... Jedan od čuvenih izleta elektro - škole. Nakon juranjave za loptom (čitaj: igranja fudbala) određeno vrijeme, nikom više nije bilo do toga, osim naravno meni. Pošto nije bilo više zainteresovanih počnem da žongliram za svoju dušu. I tako nakon par minuta, prečuvši upozorenje druga koji je govorio da je klizavo i neravno ida ću da padnem, ja se stvarno okliznem i padnem. Uzrok pada - fekalne izlučevine neke životinje, vjerovatno nečije džukele, u kojima je nakon pada završila moja pozadina. Srećom pa sam imao rezervni šorc i majicu, a te sam bacio u smeće istog momenta...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nnaj blam
PostPoslato: 06 Sep 2006, 22:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2005, 18:30
Postovi: 623
Skatergirl je napisao:
Ej evo ja sam se skejtala 2 sata i sva umorena krenula kuci i fino sam ugledala svoga simpu i nakon tolikog gledanja sam zavrsila u bari i svi su mi se smijali zemljo otvori se


Jesi li prilikom skejtanja slusala DRI, ili Suicidal Tendencies, ili Gang Green, ili tako nesto? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Sep 2006, 22:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 22:04
Postovi: 2127
Lokacija: Aiur
Lisa_Simpson je napisao:
Pero_Bombas je napisao:
Druga scena... Idemo ja i drug na bus, i kenjamo mi tako o problemu Amerike i Iraka i prolazimo pored Mobisa, tj. tamo kod ETF-a, i odjednom smo obojica na zemlji.. Kako to?! Pa onako, mi se fino zagledali Bog-zna-gdje, i onaj lanac je bio u visini clanaka,i jebiga, odjednom vidim ljudi u dva busa koja su tu stajala na stanici pokazuju prstom i smiju se .... :lol:

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Opet se drogiraš.Slika


prejako
hahhhaha

_________________
Slika
Beckett: How come I never make friends like that?
McKay: You need to get out more.
Beckett: We're in another galaxy. How much more out can you get?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 07:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2016
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
evo cisto da se ukljucim.Mislim da imam blam koji je daleko najveci.Zamislite scenu sedite s devojkom koju barite i tamak kad skontas uspeo sam ti prdn... nekontrolisano tako jako,minut cutanja i kao pricamo mi dalje.Naravno posle od nas nije bilo nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 10:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2004, 13:53
Postovi: 713
Lokacija: on the internet!
Nitro je napisao:
Bio precizan. Ta su vremena prošla. Ne baratam više loptom kao nekada u mladosti :lol:


Dobro je :)

Ev' i moj jedan.

Sjedimo ja i moje drustvo iz skole, na kafi poslije skole, i ja ladno krenem u WC, a kako izmedju bashte u kojoj smo sjedili (koja ima neku vrst' tepiha mjesto betona) i enterijera kafica (koji tadkodje ima takav tepih) ima 2cm plocica koje je konobarica dobro izglancala (ko u inat), i kako sam stao na ta 2cm plocica desna noga mi se okliznu, i ja zavrsi na podu!
Cijeli kafic (jedno 20ljudi) se uhvatio za stomak od smijeha!

_________________
Za info o desavanjima u Banjoj Luci i okolini posjetite http://www.vikend.rs.ba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2006, 15:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Avg 2006, 12:42
Postovi: 30
e i meni se to desilo (to sa prdom) ali mi je drugarica njena rekla de je ona iz svedske i da je to tamo normalno..
-----------------------------------------------------------------------------------
bio sam prvi razred i sad vicevi ovo ono i ja nisam ni znao da to nebi smjeo pricati bio je vic :sta pise na groibu plavuse prvi put legla sama .
TAD SAM BIO MALI PA NISAM NI ZNAO TE K SAD SKONTAM JESAM SE ZAJE*O.

_________________
volim sve sto vole mladi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Sep 2006, 01:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
izraz lica joj je bio vise ; "Vidi ovog budale...".

Ajme!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A evo jedan i od mene...
Naime, kad je moj momak prvi put dolazio kod mene kući, trebao je bit samo jedan dan i ja nisam htjela reći babi da on dolazi već smo kontali u 8 ujutro da se iskrademo iz kuće i da on iz grada produži na bus. I tako smo se mi stvarno probudili u 8, a kako ja čim se probudim kuvam Nes, a to jutro nisam skuvala, baba se malo zabrinula. Vidjela me da hodam po stanu (moja soba je malo izdvojena), a vidi ne kuvam kavu... Inače žmireći kuvam Nes, bez njega ne mogu progledat...
I tako, vrzmam se ja po stanu i odem u sobu i sjednem na krevet. Baba inače ne bi nikad ulazila bez kucanja, no to s kavom ju je kopkalo. I ona odjednom upade, kao s Marsa da je pala, otvori širom vrata. Tek ja sjedim s nepoznatim momkom na krevetu (hvala Bogu, samo smo sjedili!), a još on ima dredove, ona vrisnu i izađe brzo, a i ja vrisnula i potrčala za njom. A on se jadan izgubio, problijedio sav... I ja njoj brzo: "Pa, baba, što ne kucaš, jesam ti 100 puta rekla!?" A na šta će ona: "Pa nisam znama da imaš društvo... Da jesam dala bih vam komocije..." I ode ona kod komšinice na kavu... I dobaci s vrata: "Skuvaj čovjeku kavu..." Ja nisam očekivala da će biti tako preslobodna i predobra te sam i sama ostala zatečena. A on je i dalje bio blijed... Lol :lol: I sad poslije par dana ja sam otputovala na mjesec i po. S njim, naravno. Slika On je došao kao čovjek tek početkom jula (2 mjeseca kasnije) i ona ga je konačno pravo upoznala. A njemu je još uvijek ostala ta scena u glavi... Ona se, naravno, izvinjavala itd. :D Uglavnom, poslije nije upadala.... :D :D :D Slika
A evo, nekidan joj rekoh da idem na krako putovanje... To sam pisala na ljse. I pita me koliko ću ostat, a ja kažem da nisam sigurna, vjerovatno 1 noć, a 2 dana. A ona odgovara da je bolje 2 noći, a 1 dan.... Shvatila je suštinu....Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Blamovi!!!
PostPoslato: 06 Jul 2012, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Jedan od meni najtežih blamova, koji mi je najteže pao, je bio kad sam na sastanak sa jednom firmom došao sa zakašnjenjem od 24h :D Zadnji put pogledao u kalendar pet dana prije sastanka i umislio da je sastanak u određeni dan, i došao dan kasnije. Njihov pogled me još uvijek proganja noću

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Blamovi!!!
PostPoslato: 07 Jul 2012, 01:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5311
Lokacija: HEAVEN
Ja sam nedavno poranio na kontrolu kod zubara punih 7 dana :) Kontao da je kontrola u prvi cetvrtak u mjesecu, a bilo je drugi (inace je prvog, ali pomjerili malo, jer je tad prvi cetvrtak padao 4-5 u mjesecu, pa bilo porano)... Na kraju sam zaboravio otici :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs